1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Help Me!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Speedway007, Grudzień 27, 2012.

1. Speedway007

Speedway007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Witam,
    Kilka dni temu kupiłem sobie nowe cacko: Xbox 360 + Kinect. Dostałem do tego nawet dwie gry. Wszystko w porządku ale jak mi się już znudziły te dwie gry to zacząłem poszukiwać gier na xboxa czy też kinecta. Mam doświadczenie z ściągania przez internet ale tylko PCtowe. Na tym jeszcze się nie znam. Wychodzi mi że mój Xbox to jest Slim, 250gb dysku twardego. I dowiedziałem się że tą konsole trzeba przerobić żeby jakkolwiek się z nią dogadać pod względem geir ściągniętych przez internet i wgranych na płytę. I także słyszałem że zależy też to od rodzaju napędu..
    Tak więc proszę o pomoc, co do tego wszystkiego bo już się pogubiłem. Napiszę tutaj kilka pytań:
    1. Jeśli mam Slim'a to czy gry od kolegi który ma xboxa od kilku lat czyli napewno inna wersja będą chodziły?
    2. Chciałbym ściągnąć gry z internetu, potem zapisać na płytę dvd(słyszałem że to specjalne płyty i nagrywarki?) oraz odpalić je na moim sprzęcie, będą chodziły?
    Narazie tyle bo nie chce was przeciążać. Dziękuje na wstępie o udzieloną mi pomoc.

Chętnie odpowiem na wasze pytania co do sprzętu. A tutaj znalazłem taki sam:
    XBOX 360 SLIM 250GB +KINECT +KINECT ADVENTURES (2872604322) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Taki sam mam sprzęt lecz tylko 2 gry, nie jak tam 3.

Nazwa tematu nie opisuje problemu. Załóż ponownie wątek używając bardziej trafionego tutułu.//Laki88

Wczytywanie...

Poleć forum