1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Help! Na co zwrocic uwage przy kupnie monitora do Xboxa?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Bebzu, Maj 28, 2011.

1. Bebzu

Bebzu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Hej przejrzalem juz wiele podobnych tematow ale w wiekszosci ktos trylko pyta czy dany monitor bedzie dobry do Xa a ja chcialbym kupic monitor okolo 24" ale nie wiem na co mam ywrocic uwage w sklepie, chcialbzm go podlaczyc kablem hdmi wiec posyukam monitora y takim wejsciem ale co jeszcze jest wazne? Czy istotny jest czas reakcji lub rozdzielczosc (przypominam ze podlaczam przez hdmi)???
    Moze ma ktos 3d podlaczony i moze wystawic opinie? :)
    Dziekuje za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Najlepiej markowy i z hdmi. Poszukaj na allegro a potem opinii na necie.

4. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Czas reakcji i rozdzielczosc jest wazna. Najlepiej gdyby rozdzielczosc 1366x768(hd ready)albo 1920x1080(full hd). Zwroc tez uwage na kontrast

5. siabuba121

siabuba121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak wyżej koledzy stwierdzili rozdzielczość jeżeli monitor ma Ci starczyć na dłużej proponuje i zalecam fullhd zwłaszcza przy rozmiarze 24 cal.
    Należy także zwrócić uwagę na technologie wykorzystywana w matrycy według mnie najlepsze led'owe są.

6. tymon1988

tymon1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    PL
    Ja polecam LG.

dla przykładu modele 23 i 24 cale

MONITOR 23 LED LG E2360T DVI Full HD + KABEL DVI (1637686342) - Aukcje internetowe Allegro
    MONITOR LG LED 24" W2486L-PF CENA FV23% !!!! (1636956087) - Aukcje internetowe Allegro

cenowo jest dość spora różnica, dlatego ja bym na teraz wybrał 23cale :)

PS. co do 23 calowego to musisz poszukac innego bo ten nie ma hdmi... dlatego taki tani

Wczytywanie...

Poleć forum