1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

help pomocy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szkodnic, Grudzień 25, 2011.

1. szkodnic

szkodnic Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jestem tu nowy i xbxa mam dwie godziny . Kupiłem pod choinkę Xboxa 360 250 g slim + kinect z gra Adventures . konsola prze... na LT+2.0 pierwsze uruchomienie i prosi o aktualizacje nie podłączona do neta zrobiła sie off live . Włożyłem płytę Kineckt Adventures i pograłem 15 minut gra się zawiesiła i wyskoczył komunikat że płyta jest brudna , po wyciągnięciu i ponownym włożeniu gra się nie odpala raz wyskoczyło że nie prawidłowy region . Pomocy jestem dopiero początkującym . Co robić ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Baloon 360

Baloon 360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jakie komunikaty miąłeś oprócz nie poprawny region ??

4. szkodnic

szkodnic Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niepoprawny region wyskoczyło raz i raz że płyta jest brudna i wyczyść ją szmatką ;- a potem wykrywa ją jako chyba film bo uruchamia się odtwarzacz i wyskakuje ze funkcja jest niedostępna

Wczytywanie...

Poleć forum