1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[help]problem z dźwiękiem w nagrywanych grach

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez evk, Styczeń 7, 2009.

1. evk

evk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam, a wiec sytuacja wyglada tak,

w grach ktore nagram jakosc dzwieku jest slaba, ciezko okreslic, wszystkie dzwieki sa takie jakby skrzypiące...
    nagrałem pare demek na zwykle dvd tdk, oraz 2 pelne gry na plytach Emtec (nie bylo innych w sklepie -_-), tu i tu to samo
    natomiast w na oryginalnej plytce (gta4, sega costam tennis), wszystko jest w jak najlepszym porzadku..
    dzwiek mam puszczony przez zintegrowana karte muzyczna komputera ( vga>czincze>przejsciowka>karta muz.)

nagrywarka to samsung s202n, predkosc nagrywania 4x ( w przypadku full gier, dema roznie)

jakies pomysly ? moze to przez plytki, a moze nagrywarka nie za bardzo sie nadaje :>
    z gory dziekuje za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wandal10

wandal10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    moim zdaniem plytki i nagrywarka ale specem nie jestem ;). Najlepiej Verbatimy i predkoscia 2.4x i wtedy problem z dzwiekiem powinien zniknac ;)

4. stachu456

stachu456 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    odtwarzasz na telewizorze dźwięk? Też tak miałem, przełączyłem na wieże i śmiga doskonale :D

5. evk

evk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dzwiek idzie przez glosniki komputerowe.... okolo 10 letnie samsungi . no ale oryg. gry dobrze ''slychac'' ..
    co do plytek, to jak dorwe verbatimy, wypale cos i dam znac czy cos uleglo zmianie

Wczytywanie...

Poleć forum