1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Help.!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartekpl13, Styczeń 22, 2011.

1. bartekpl13

bartekpl13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam prośbę, czy mógł by ktoś mi napisać jak się nagrywa gry na x-boxa?
    Ponieważ, jak ściągnąłem Battlefield Bad Company2, wypakowałem to pojawiły się dwa pliki, 1Plik DVD waży 1KB, 2Plik ISO waży 7 654 976KB.
    I tu wiem że trzeba nagrać programem IMGBURN, ale też czytałem że trzeba z pachować jakimś programem,i przepuścić przez ABGX360.
    I przez to mam mętlik w głowie.
    Więc jeszcze raz proszę czy mógłby ktoś mi napisać, co mam robić od ściągnięcia po nagranie gry(i odpalenie gry w x-boxie.:DD)???

2. Lotnik421 Xbox One

3. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
  4. bartekpl13

bartekpl13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia: