1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hero Guitar - Jaka Gitarka?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Johny8564, Marzec 12, 2013.

1. Johny8564

Johny8564 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Siema. Ostatnio wpadła w rączki mała sumka pieniążków, więc postanowiłem kupić gitarkę do Hero Guitar. Potrzebuję teraz waszej pomocy. Słyszałem że nie każda gitara pasuje do każdej wersji gry. Jaką więc wybrać? Na allegro zbyt dużo ich nie ma. Czy do niej potrzebuję jakiegoś czujnika który podłączam do Xboxa i łączę się z konsolą? Liczę na waszą pomoc. Myślałem nad tą gitarą: GITARA GUITAR HERO ORYGINALNA NAJTANIEJ NA ALLEGRO (3095371745) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    mam taka gitarke:D identyczna i wszystko dziala bez zadnych czujnikow itp musisz miec poprostu baterie wlozone jak do pada i synchronizowac gitare z konsola:D

4. Johny8564

Johny8564 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wiem że do Play Station 3 taki czujnik jest potrzebny, ale jeżeli do Xboxa nie jest potrzebny to bardzo dobrze. Teraz tylko kwestia gitary czy będzie działała we wszystkich częściach.

5. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    ja mam taką i działa w: guitar hero 3, 4, 5, 6, aerosmith, smash hits, metallica, van halen,
    rock band 1, 2, lego, beatles, w 3 chyba też, - w rock band slider nie działa ;)
    - sprawdzone :)
    perkusja od gh też w każdej części :)

Wczytywanie...

Poleć forum