1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Heszy Gameplay

Temat na forum 'Gameplay i Livestrem' rozpoczęty przez Heszy, Wrzesień 24, 2015.

1. Heszy

Heszy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Link do mojego kanału: https://www.youtube.com/channel/UC0laLbTiSB3GHpWa_5bzt6Q

Filmik nr 1:

Filmik nr 2:

Cześć! Nazywam się Krzysiek, jestem studentem pierwszego roku, który znalazł sobie nowe hobby i poświęca mu jak najwięcej uwagi. Od jakiegoś czasu staram się poszerzać swoje umiejętności o podstawy montażu filmów(póki co średnio mi idzie :D) oraz pozbyć się stresu związanego z nagrywaniem siebie czy swojego głosu. W chwili obecnej na kanale są 2 filmiki, codziennie będą pojawiały się nowe. Chciałbym, żebyście ocenili moją doczesną pracę poprzez konstruktywny komentarz. Jestem otwarty na krytykę, nie hejty. Jeżeli Waszym zdaniem jest dla mnie nadzieja, to byłbym bardzo wdzięczny za sybskrypcje i łapkę w górę lub w dół, to jest bardzo motywujące :)
    Jeżeli dałeś/aś łapkę w górę - Dzięki!
    Jeżeli dałeś/aś łapkę w dół - Również dzięki! Ale napisz co Ci się nie podobało :)

Humor, humor i jeszcze raz humor. Odcinki dobre do porannej herbatki :D

Ostatnia edycja: Wrzesień 24, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Heszy

Heszy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jest i kolejny odcinek!

Wczytywanie...

Poleć forum