1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hexic HD

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Enz0, Czerwiec 16, 2012.

1. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Witam otoz kiedys posiadalem ta gre ale usunalem, czy jest mozliwosc przywrocenia jej czy cos takiego ?. Patrzalem w markecie ale nie ma ;x.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ja mialem duzo gier arcade, przepadly.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Juz mam hexic'a akurat wstawka na torrentach byla ; ]. Mam tylko jeszcze inne pytanie czy sa jakies arcadowki ktore mozna zrobic takim samym sposobem jak hexic'a ? Tzn tym program co sie wrzuc dema i themes'y. Bo wiem ze do arcadowek trzeba miec jtaga czy tam rgh. Ale slyszalem cos ze gosc wzucil sobie na pen-drive 5 arcadowek jakis.

Wczytywanie...

Poleć forum