1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Historia Altaira – tak zaczyna się opowieść

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez patro154, Maj 1, 2012.

1. patro154

patro154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Już 9 maja na półki polskich księgarń trafi nowa powieść Olivera Bowdena – Assassin’s Creed: Tajemna krucjata. Opowiada ona o życiu jednego z najznamienitszych asasynów Bractwa –Altaira ibn La-Ahada, żyjącego na przełomie XII i XIII wieku.
    Poniżej możecie przeczytać fragment książki
    Prolog

Majestatyczny statek skrzypiał i pojękiwał; jego żagle prężyły się, wypełniane wiatrem. Oddalony od lądu o całe dnie żeglugi, przedzierał się przez ocean w kierunku wielkiego miasta na zachodzie, niosąc swój drogocenny ładunek: mężczyznę, o którym załoga wiedziała tylko tyle, że jest Mistrzem.

Towarzyszył im teraz, stojąc samotnie na pokładzie dziobowym. Opuścił kaptur swej szaty, wystawiając się na smagnięcia mokrej bryzy i zlizując jej krople z ust, zwrócony twarzą do wiatru. Robił to każdego dnia. Wynurzał się ze swojej kajuty, przemierzał pokład i wybierał miejsce, z którego następnie przyglądał się morzu, a potem wracał do siebie. Czasem stawał na dziobie, czasem na rufie. Zawsze jednak wpatrywał się w pokryte białymi falami morze.

Członkowie załogi obserwowali go codziennie. Pracowali na pokładzie i przy takielunku, pokrzykując do siebie wzajemnie; każdy z nich miał robotę do wykonania, ale przez cały czas rzucali ukradkowe spojrzenia na samotną, zamyśloną postać. I zachodzili w głowę, co to za człowiek? Cóż za człowiek znalazł się pośród nich?

Ja na pewno kupię a wy??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  4. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Już dawno mam złożone zamówienie na tą książkę, czekam aż tylko się pojawi w księgarniach i wyślą do mnie :)

5. borciuh

borciuh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pabianice
    Z wielką chęcią ją zakupie :)

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Książki to medium zdecydowanie nie dla mnie, za tępy umysł mam na czytanie, wolę gdy mam świat przedstawiony i podany "pod brodę" jak to jest w filmach czy grach.

7. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    W ogóle te książki Bowdena z serii AC są dobre. Prawie słowo w słowo to samo co w grze >_> Nie wspominając że zakończenie książki na podstawie Assassin's Creed 2 całkiem zmienia sens gry i jej zakończenia :D

8. protaktyn

protaktyn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jaka jest cena tej książki? Mam część BRACTWO i nawet nie czytałem. Na wakacje odstawiłbym i przeczytał wszystkie.

9. patro154

patro154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
  10. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    nie chodzi mi konkretnie o Twoją osobę ale:
    Jest wielu takich co myślą tak samo jak Ty, mają takie same przekonania, nieoczytane bałwany, zamiast książkę przeczytać wolą telewizję pooglądać.
    Nic dziwnego że ludzie łapią się za głowę ze zdumienia , jak widzą łysoli w podkoszulkach JP 100% ,z nogawkami od dresów podciągniętymi pod kostki i trzęsą się z zimna bo na dworze -15. Takie pokolenie nam niestety wyrasta, zamiast kupić książkę wolą kupić grę.
    I nie obraź się MrDraiger, po prostu wziąłem Twoją wypowiedź jako przykład

@@@@@@@@@@@@@@

Książka wydaje się być fajna, opisnay w pierszym poście prolog znacznie zachęca do przeczytania.

1 osoba to lubi.
  11. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Może i fajna :D ale zdecydowanie leżała by i po prostu zwyczajnie zbierała by kurz. Bo osobiście nie mam czasu by czytać książki. Jak już to wolę odpalić forum i po sprawie.

Wczytywanie...

Poleć forum