Historia FPSów

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Fajny filmik prezentujący historię FPSów :)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
heheh pamiętam jak pykałem z kolegą na zmianę w Wolfensteina 3D ;D
 

Bigggi

Użytkownik
Użytkownik
łezka w oku sie kręci, szkoda ze nie ma tam jeszczy gry blood. To dopiero byly czasy...
 

albert1312

Użytkownik
Użytkownik
a gdzie Cody i MOH ; D
ale Wolfenstein 3D u koleszki grane było zawsze ;D
 

Tommy XV

Użytkownik
Użytkownik
Pomysł naprawdę fajny, świetnie pokazuje gry z dawnych lat. Trochę mało jednak tytułów z początku XXI w. - brakuje Medal of Honor: Allied Assault, pierwszych Cod-ów...
 

HeXkiLL

Świeżak
Świeżak
Słynny Quake II moim zdaniem powinien się tu znaleźć.
Pamiętam te noce nie przespane ehhh :)
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Aż się łezka w oku kręci :) pamiętam te czasy, te dobre czasy :)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
dobry filmik, BFa na końcu się nie spodziewałem :)
 

Maxitrol

Użytkownik
Użytkownik
Słynny Quake II moim zdaniem powinien się tu znaleźć.
Pamiętam te noce nie przespane ehhh :)
Quake II przecież jest ;)

Wofl 3d to byly czasy ;) Pamiętam jak przenosiłem doom'a na dyskietkach FDD :D

Wg mnie brakuje tutaj gry BLOOD, HEXEN, pierszego Medal of Honor, CoD'a i oczywiście No One Lives Forever
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Najstarsza w jaką grałem to Wolf 3D, cały dzień można było przy tym siedzieć i się nie nudziło. A nie to co teraz jakieś te gry są takie bezpłciowe. Jechu piona znalezienie filmiku.

Filmik znalazłem na innym serwisie o grach :) /Jechu
 

iTyle

Użytkownik
Użytkownik
filmik naprawdę dobry ale film powinien znaleźć się w offtopie jest tam odpowiedni temat
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Wolfenstein 3D, Doom, Duke Nukem 3D, Quake, Quake II, Half Life, Quake III Arena, COUNTER STRIKE, Battlefield 1942, Far Cry, Half Life 2, Call of Duty 4, Crysis, Battlefield Bad Company 2 - to tytuły z tego filmiku przy których się bawiłem, a przy Counter Strike'u bawię się nadal :) Ehh miło czasami powspominać starego Doom'a czy Duke'a :)


A Heretic ktoś kojarzy ? :)
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
Fajne,pamiętam jak mały byłem to zawsze podkradałem się do ojca kompa i grałem w Doom'a ,niezapomniane chwile ;D
 

Nomadsky

Użytkownik
Użytkownik
Pamiętam że moją pierwszą grą FPS był Doom 2, potem Duke Nukem. Czy tylko mi się wydaje że kiedyś gry wciągały bardziej i miały TEN klimat a nie puste nawalanie we wszystko ci się rusza ?
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Czy tylko mi się wydaje że kiedyś gry wciągały bardziej i miały TEN klimat a nie puste nawalanie we wszystko ci się rusza ?
Nie tylko Tobie się wydaje ale niestety tak jest. Niektóre z dzisiejszych gier są nudne ale oczywiście są wyjątki które wciągają :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom