1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Historia plikow...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez malina19941, Luty 2, 2014.

1. malina19941

malina19941 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rajcza
    Witam . Mam konto gold na 30 dni utworzone przy pomocy poradnika na YouTube na Indie. Jesli sie mi skonczy waznosc konta gold na Indie to jesli utworze nowe konto na Indie to np. w historii pobierania juz nie bede mial gier ktore sciagnalem na tamtym koncie ?

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. FarbaPL

FarbaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Koszalin
    Nie, nie będziesz miał w historii pobierania tych gier. To chyba logiczne. Jak zakładasz konto pocztowe na np. wp, to nie będziesz miał tych samych e-maili na drugim koncie pocztowym.

1 osoba to lubi.
  4. malina19941

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rajcza
    Czyli jak sciagne np.Dead Island i minie mi okres waznosci to jesli usune ja to juz nie pobiore jej za darmo tak ?

EDIT:

I jeszcze zapytam czy jesli skonczy mi sie usluga Gold , to bede mogl pobrac gre z Historii Pobieranych Plikow , ktora pobralem majac aktywny Gold ?

Edytuj posty - nie pisz jeden pod drugim - #Jabar

5. FarbaPL

FarbaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Koszalin
    Nie wiem o jaki "okres ważności" Tobie chodzi. Jak ściągniesz Dead Island to możesz tą grę usunąć. Potem możesz ją pobrać od nowa, za darmo, bo jest już na stale przypisana do Twojego konta na XBOX Live.

Tak możesz pobierać i usuwać to ile razy chcesz :)

1 osoba to lubi.
  6. malina19941

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rajcza
    Dziekuje ;)

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...