1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Historia profili Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bart4ex, Styczeń 18, 2014.

1. bart4ex

bart4ex Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Jestem nowy wiec chcialbym sie przywitac, mysle ,ze na forum spedze milo czas i bende wiencej wiedzial na temat Xboxa . Odrazu przepraszam za maja polszczyzne.
    Wracajac do zeczy , konsole kupilem uzywana wiec mam na niej pare profilow .
    I chcialbym sie dowiedziec co inny uzytkownik robil chodzi mi tylko czy mnial golda czy nie ,wie mam pytanie da sie to sprawdzic.
    Za odpowiedzi bardzo dzienkuje
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. klaudia2697

klaudia2697 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    Da się to sprawdzić :) gdy podłączysz konsole do internetu. Wejdz w ustawienia - konto i obok pisze twoje członkostwa.

Wysłane z mojego WT19i przy użyciu Tapatalka

4. Talibrr

Talibrr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    /OF: nie ma co przepraszać tylko wziąć się za naukę jezyka. OF/ Możesz sprawdzić historię pobieranych plików.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum