1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

hitach 47

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez qnio, Styczeń 11, 2013.

1. qnio

qnio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam w konsoli napęd hitach 47 i LT 2.0, Dashboard 2.0.16202.0. Wiem, że do wypalania kopii gier XGD3 potrzebuje ihasa rev B., wiem też że istnieje soft BourerMax Payload tylko że nie działa a przynajmniej nie słyszałem, żeby ktoś na innej nagrywarce niż ihas rev B wypalił poprawnie płytę używając tego softu. Ale czy potrzebuję tego ihasa do wypalania gier XGD2? Otóż wypaliłem ostatnio jedno iso (tytułu nie pamiętam, ale przeszedł poprawnie weryfikacje w agbx360) i po wsadzeniu płyty do napędu komunikat o nieobsługiwanej płycie. Zmieniłem nawet topologie na LT 2.0 i też to info. Przejżałem poradniki, ale tam zawsze jest zapis, że w przypadku tego hitachi trzeba zawsze używać ihasa rev. B, ale czy także przy grach xgd2? I jak wygląda sprawa z regionem, mogę pobrac sobie dowolne iso, wypalić i nie będzie z tym problemu? Konsola nie była podłączana do netu więc żadna cicha aktualizacja nie została wgrana, ani nie była aktualizowana po wgraniu LT 2.0

Wczytywanie...

Poleć forum