1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

hitachi 47dh jungle flasher bios dosflash problem jungle nie widzi napedu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mops88pl, Marzec 8, 2014.

1. mops88pl

mops88pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam kolejny problem otóż podłączyłem hitachi 47 sata do plyty glownej mam tam chyba 6 wejsc z czego 2 zajete na dysk i jedno na Naped W pc
    próbowałem hitachi podłączać pod wszystkie i cały czas to samo zasilanie ciągne z konsoli (włączonej zeby nikt nie pytal czy wlaczam ;p) i w biosie niby go widzi bo jak odłączałem nic nie było a po podłączeniu widnieje PS-HL-DT-STDVD-ROM] również w jungle jak daje skan pisze ze jest 1 cd ale nie znaleziono zadnych hitachi, chyba ze to jakis wirtualny dysk
    w biosie all na ide przełączone czytam coś o tym dosflashu ze wykryje lecz nie wiem jak robić ?

Prosze o pomoc
    edit: próbuje na xp zaraz dam znać czy dzia

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Napęd wprowadzony w mode b?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
  4. mops88pl

mops88pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    http://zapodaj.net/bd55e79afbd13.jpg.html
    nie wiem juz co robic ; / zainstalowalem xpeka pomiedzy instalacją nomralnie w menu boot w biosie widzialem pełną nazwe, ale tu nie wykrywa ; /

chipset intela g33 chba dziala jak w biosie wykrywa normalnie a tu nic zero kompetne
    brak pomyslow

a więc po 10 godzinnej bitwie zrobiłem wszystko mimo że mojego chipsetu nie bylo na liscie pomogło http://www.youtube.com/watch?v=HNO55iC17Bc

pozniej wystarczy pare razy pozmieniac properties aż zaskoczy wreszcie na hitachi ( chociaz juz myslaem ze nie wjdzie mialem same 00000000000000000 zamiast nazwy 3120)

Wczytywanie...

Poleć forum