1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hitachi 47DH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez 000SzAsZa000, Marzec 3, 2012.

1. 000SzAsZa000

000SzAsZa000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, mam konsole z początków produkcji, chciałbym zagrać na niej w forze 4 (demko ładnie śmigało jak grałem) dokładniej w kopie tej gry. Mój problem polega na tym że gdy wypale clonem według instrukcji płytkę (tak że jakiś tych plików nie dogrywa bo się nie mieszczą na dvd) i wsadzę ją do xklocka (hitachi 047 lt2.0) włączając ją pokazuje mi się na moment czarny ekran po czym wywala do dashboarda. Dashboarda mam tego takiego z okienkami jak w windows phone 7 i na pewno mam cichą aktualizację. Moje pytanie brzmi czy zagram sobie w tą forze 4 ? Bardzo proszę o pomoc ! Proszę również o linki do tematów jeżeli takowy problem z tym napędem został poruszony (Szukałem trochę jednak zdecydowałem się napisać wątek)

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Masz iHAS'a? Jak nie to nie zagrasz, gdyż Forza 4 ma zabezpieczenie CIV, więc będzie przenosiło cię do DashBoard'a.

4. 000SzAsZa000

000SzAsZa000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Saints row 3 też ma zabezpieczenie CIV ? Ta gra tak samo się zachowuje w moim xboxie.

5. mlodybalon

mlodybalon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak masz hitachi to niestety nie możesz nagrywać metodą truncated ponieważ hitek tego nie obsłuży. C4 napisał wyraznie że na hitachi tylko gry z nagrywarki ihas w kopii 1 do 1.

Wczytywanie...

Poleć forum