1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

hitachi ap25 LT+ 1.1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez grzgrzgrz3, Czerwiec 25, 2011.

1. grzgrzgrz3

grzgrzgrz3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Mam w xboxie napęd hitachi(046) niestety przy zakupie był inny. Wgrałem więc firmware LT+ v1.1 wcześniej był ixtreme 1.51. Czy coś jeszcze muszę zrobić aby zadziałały mi gry z zabezpieczeniem ap25? Czy może przez to, że xbox był od nowości z innym napędem nie odpalę ap25?

Proszę o wskazówki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Dokładnie. Skoro miałeś robionego spoofa nie pójdą Ci gry z ap25. Jedyna opcja to kupienie takiego napędu jak miałeś robionego oryginalnie w konsoli i zamontowanie go. Podaj date produkcji xboxa (pełną) to powiem Ci jaki miałeś napęd pierwotnie.

4. grzgrzgrz3

grzgrzgrz3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    03 08 2009 zapewne jest to lite-on którego mam i używam do gry na xbl. Cholera w takim razie będzie mnie czekać kolejna męka z wgrywaniem firmware;/

5. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Tak, jest to liteon bo masz jaspera :) Jak wgrywanie jest dla Ciebie męką to Ci pomoge. Najtrudniej wyciągnąć klucz potem leci od strzała. Jak coś pisz na gg 8945104

6. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    klucz wyciągasz z hitchi bo jest ten sam i wgrywasz z fw do liteona.....zero męki

Wczytywanie...

Poleć forum