1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hitachi GDR-3120L 47 - nie czyta kopi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BlackHost, Kwiecień 23, 2013.

1. BlackHost

BlackHost Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam

Mam problem z moim napędem hitachi revision 47 (jest on sflasowany z LT 2.0) to i tak kopie zapasowe gier nie działają a na drugim xboxie z przerobiony lt 3.0 z benq wszystko ładnie działa a i dodam także że ten hitachi wywala unrecongized disc gdy wkładam piraty jak np GTA IV(który ma bodajże wave 2) a jak włożę oryginał to wszystko działa o_0.

Oto jak go sflashowałem :

Najpierw wszedłem w Mode B wszystko się udało , zdumpowałem oryginalne oprogramowanie , potem Open Source i wskazałem oryginalny plik bin który poprzednio zdumpowałem, następnie Open Target i tutaj wskazałem plik z przeróbką LT 2.0 następnie Spoof on target a na końcu Save to file i właśnie ten plik wgrałem na hama do Hitachi za pomocą Free Flash bo jak brałem Flash LT-Plus to wywalało błąd z hashem md5 :/ [hitachi failed md5 hash check] a po wgraniu za pomocą Free Flash nic nie wywaliło oprócz różnicy w 11 blokach.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Bo żeby wgrać przez Flash LT Plus trzeba najpierw zrobić restore do oryginalnego fw, potem dopiero flash lt plus

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. BlackHost

BlackHost Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To także robiłem z 5 razy wgrywałem oryginalny fw i nic to nie daję , myślę że coś z laserem jest zwalone ehh ... te hitaczki ....

Dodam także że jak wgrywam s powrotem zdumpowane oprogramowanie to wywala jakieś błędy , a gdy przywracam z paczki z oprogramowaniem plik orig47 to wszystko działa , Ma ktoś pomysł co z tym zrobić chciałbym pograć sobię na kopiach gry na dwie konsole ale nie da rady przez tego cholernego hitachiego ...

Także jak wywala Unrecognized Disks to kod błędu jest taki : 03-57-00 i ktoś powiedział że trzeba wymienić motorek albo napęd coś czuję że się nie obejdzie bez wymiany napędu ehh ...

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

5. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    A wgrywasz mu lt 2.0 b? I gry xgd 3 tylkp nagrane ihas pojda i naped jest fabryczny?

Wczytywanie...

Poleć forum