1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hitachi HITACHI-GDR3120L-47 nie czyta ani ap2.5 ani xgd3

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez machos89, Grudzień 10, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. machos89

machos89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam Panie i Panowie mam taki problem: Posiadam napęd v78 hitachi, wgrałem mu najnowsze LT , jednak oprócz tego, że nie czyta mi xgd3 to także ap 2.5, mimo, że gry wypalam na ihas224 zawsze ten sam błąd wyczyść płytę szmatką. Inne gry bez ap 2.5 i xgd3 śmigają bez problemu. (jako ciekawostkę dodam, że zainstalowałem na dysk grę Rayman Origins, która posiada xgd3, gra zainstalowała sie bez problemu, ale nadal wyczysc plytke szmatką mimo ze zainstalowana na dysk) Dodam, że konsola nigdy nie była podłączana do internetu, niema mowy o cichej aktualizacji. Jakieś pomysły??? Posiada wgrany dash 13604

2. Lotnik421 Xbox One

3. machos89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nikt nie wie jak rozwiązać taki problem?

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Każdy wie bo temat był już walkowany!!
    Nagraj grę nagrywara iHAS 124b i będzie działać.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

5. machos89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Spoko, że wałkowany ale najpierw przeczytaj dokładnie a potem pisz swoje mądrości. Napisałem wyraźnie, że nagrywałem na ihas224, czyli to samo co ihas124 tylko ze jeden model wyżej .

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum