1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HITACHI-LG 59DJ

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Szuwar_R, Listopad 4, 2008.

1. Szuwar_R

Szuwar_R Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam okazję kupić konsolę z takim napędem ma ktoś jakieś opinie o tym napędzie?
    inna nazwa to: HITACHI-LG v59

2. Lotnik421 Xbox One

3. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: HITACHI-LG 59DJ

To chyba najgorszy napęd do Xboxa, ale nie jest aż tak źle, co prawda dość dobrze radzi sobie z kopiami to lubi czasem rysować płyty, zwłaszcza jak stoi w poziomie. Montowany był w starych konsolach więc trzeba brać pod uwagę spore ryzyko awarii (RoD) :)
    Napęd zawsze można wymienić... Byle by mieć klucz napędu

4. Szuwar_R

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

To napęd ma wpływ na RoD? bo konsola jest z 2008r. Czyli jest to gorszy napęd od Benq albo samsunga?

5. monias

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

No to już wiem co jest grane :) Myślałem że to będzie stara wersja konsoli, bo ten napęd był montowany w konsolach z 2006r. ALe jak jest z 2008 to sprawa wygląda nieco inaczej:)

Nie wiem czy wiesz, ale najnowsze konsole mają montowany napęd LiteOn, którego nie da się zflashować/przerobić, dlatego zastępuje się go innym napędem którego się da przerobić, a takim właśnie "przerabianym"napędem jest ten Hitachi

Domyślam się że ktoś kupił niedawno nową konsolę i wymienił w niej napęd z LiteOna na tego Hitachi by kopie działały, więc będzie to najnowsza/najmniej awaryjna wersja Xboxa :) Żeby się upewnić że to najnowsza wersja to sprawdź czy na zasilaczu jest napisane 175W(jak będzoe 203W to jednak stara wersja)

Ten napęd jest najgorszy z tej trójki, bo najbardziej awaryjny...Ale radzi sobie z kopiami lepiej niż BenQ, a samsung to istna żyleta do kopii :)
    Nie przejmował bym się tym, że w konsoli jest ten napęd ponieważ 19listopada wychodzi nowy dash który umożliwi kopiować gry na dysk, przez co napęd będzie prawie nie używany...Tylko w celu zgrania gry na dysk, a potem sprawdzenia czy gra jest w napędzie(wymagane by uruchomić grę zgraną na HDD)

6. Szuwar_R

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

No nic pozostaje mi mieć tylko nadzieje że nie będzie się psuć.
    Przeczytałem różne komenty o napędach lg do x-a i wywnioskowałem że jest on najlepszy tylko że czytałem opinie o LG-HITACHI 79FL więć pomyślałem że troche starszy model powinien też być dobry.
    Dużo ludzi zachwalało tę napędy za dobrą korekcję błędów.

Opinia z iksboks serwice :

napęd LG-HITACHI 79FL
    Jest to najnowszy napęd który występuje tylko w najnowszych konsolach w wersji HDMI, więc ma się pewność że dostanie się napęd nowy z najnowszej produkcji, a nie jakiś leżak magazynowy jak w przypadku starszych modeli (46DH, 47DJ, 59DJ, 78FK).
    LG-HITACHI 79FL charakteryzuje się małą awaryjnością i bezproblemowym odczytem płyt nagrywanych DVD+R DL, w stosunku do płyt tłoczonych nie wprowadza żadnych opóźnień (to jest główny problem napędów BENQ, czyli problem z powolnym odczytem płyt nagrywanych co objawia się np. nienadążaniem w doczytywaniu tekstur).
    Jednak głośność pracy w standardowej prędkości x12 jest znacząca (co można zmienić spowalniając np. do x8).

napęd samsung ms28:
    Jest to najnowszy napęd który występuje tej firmy w Xbox 360 (starsze to MS25), najbardziej popularny i łatwy w modyfikacji.
    Charakteryzuje się niestety trochę większą awaryjnością niż innych firm napędy ale bezproblemowym odczytem płyt nagrywanych DVD+R DL, w stosunku do płyt tłoczonych nie wprowadza żadnych opóźnień (to jest główny problem napędów BENQ, czyli problem z powolnym odczytem płyt nagrywanych co objawia się np. nienadążaniem w doczytywaniu tekstur).
    Głośność pracy w standardowej prędkości x12 jest znacząca (co można zmienić spowalniając np. do x8).

Ogólnie trochę zmyliły mnie te opinie bo każdy mówi co innego innemu padanie samsung po miesiącu przez elektronikę innemu GTA IV przycina a innemu nie.

7. monias

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

79FL to naprawdę super napęd, czego nigdy nie słyszałem o tym 59... To jednak pierwsza wersja

Na pewno nie bez powodu za 79 cenią nawet 300zł a za tego 59 niecałe 200 :)

Wczytywanie...

Poleć forum