1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hitachi LT+2.0b

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mlodybalon, Grudzień 4, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mlodybalon

mlodybalon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hitachi LT+2.0b Już jest... C4 napisał że gry wypalone metodą Truncated nie będą działały na tym flashu. Czy ktoś z napędem hitachi 79 może sprawdzić czy tak jest faktycznie???

2. Lotnik421 Xbox One

3. zibinu

zibinu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pafos, Cyprus
    Będą jeśli nie masz zaktualizowanych tablic

4. mlodybalon

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Konsole sprzedałem bratu ale nie była nigdy podpięta do neta więc nie zaktualizowane tablice. zastanawia mnie tylko że jest napisane że działają tylko gdy z IHASA

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Widocznie jest potrzebna na nagrywarka Liteon Ihas z jego firmawe Burner Max aby działały gry skoro tak piszę, możesz spróbować na zwykłej ale pewnie nie będzie działać

6. mlodybalon

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No właśnie na razie nie mam jak sprawdzić. mam pere płytek i chciałem mu jakieś gierki nagrać truncate bo nie posiadam IHASA ale po co płytki marnować skoro może nie dizłać. Dlatego w pierwszym poście napisałem żeby ktoś sprawdził na jego hitachi 79 i się wypowiedział. Z gdybania nic mi nie przychodzi.

7. Darkman

Darkman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wypaliłem wczoraj metodą truncate i nie działa. Dziś kupiłem IHASA i w końcu jest ok :)

8. mlodybalon

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    do zamknięcia. Jak ktoś może napisać jak samemu zamknąć wątek to proszę bardzo o pomoc.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum