1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hitachi rysuje płyty, czy wymiana na napęd Samsung będzie odpowiednia?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez sOrOwEczkA, Październik 1, 2008.

1. sOrOwEczkA

sOrOwEczkA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam pytanie otoz moj naped hitachi najstarszy :D rysuje plyty chce go zamienic na nowszyego czy ten samsung ktory byl w listopadzie w 2006r jest dobry i by sie nadal do mojej konsolki ?? Odpowedzi mile widziane :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Problem z napedem ??!!

No samsung chyba nie rysuje płytek tak jak stary hitachi, wiele osób mówi że to najlepszy napęd do kopi w X360 :) Więc ja bym go wmontował i grał, a rysować nie powinien...

4. TerrorOfDeth

TerrorOfDeth Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiecie na waszym forum piszą dziwne dziwne rzeczy napęd rysuje płyty co nie ps2 jak majdacie konsola to rysuje albo otwórz napęd i obniż laser i będzie git :) jest to proste że szok

Wczytywanie...

Poleć forum