1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hitman: Absolution - nowe obrazki

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Styczeń 12, 2012.

1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda

2. Lotnik421 Xbox One

3. sunrise103

sunrise103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów
    Trzecia fota najlepsza! Chociaż wszystkie są klimatyczne. Czekam z niecierpliwością. :)

4. pentrix

pentrix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    powiem tyle ze nudny juz ten hitman za duzo tego i ta monotonnośc tej gry mnie dobija przydało by sie cos w stylu dead island

5. tysonic

tysonic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Hitman i Dead Island? Dobrze się czujesz bo ja średnio ale to i tak chyba dobrze. Chcesz Dead Island to kup Dead Island.

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Monotonne robią się tylko screeny czy jakieś tam trailery itp. Niech wydadzą w końcu full wersje :). Byłem sceptycznie nastawiony do nowego Hitmana ale powoli nabieram chęci zagrania. I mam nadzieję, że nie rozczaruję się i pierwsza myśl związana z rezurekcją tej serii nie była słuszna..

7. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ta gra nie może się nie udać, Hitman to już wypracowana marka więc na pewno jakiś sukces na starcie odniesie. Ja osobiście na pewno zagram na Xboxie w to, jak sie uzbiera jakieś fundusze:)

8. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Skad mozesz wiedziec ze gra jest nudna ? Po fotkach ? Weż Ty sie lepiej nie wypowiadaj bo piep.. glupoty..
    A co do monotonnosci to wlasnie w dead island jest jej pełno - wogle nie wiem jak mozna te 2 gry porównywac..

9. wattPL

wattPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hitman to klasa sama dla siebie jeśli chodzi o klimat rozgrywki.

10. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pomyślałem to samo przy czytaniu nazwy tematu :)

Grałem w każdą poprzednią część zagram na pewno i w tą. A po screenach można wnioskować, że tak samo jak poprzedniczki będzie klasowo.

11. ezio22

ezio22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a ja sobie przechodze blood money po raz enty i czekam na nowego hitmana to jest klimat a nie jakies prucie w zombiaki dead island ha ha to mnie kolo roz***** porownujac ta gre z hitmanem to jest klasyk a nie napierdalanka w stylu ****** siekiera w zombiaka

12. protaktyn

protaktyn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Trzeba odświeżyć temat [proszę o oszczędzenie warnowania mojej osoby, robię to na potrzeby osób 'pragnących' kontynuację serii o seryjnym zabójcy] bo gra jest warta, żeby uzyskać kilka nowych postów od użytkowników Xboxforum na swój temat. Od siebie dodam, że te nowe zdjęcia są dobre, jednak ja wolałbym obejrzeć nowy gameplay, niż przeglądać foty. A co z wami? Jak myślicie, kiedy premiera?

Wczytywanie...

Poleć forum