1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hitman Absolution

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez yarek2908, Grudzień 10, 2012.

1. yarek2908

yarek2908 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam pytanie odnośnie gry jak w temacie.
    Otóż konsolę mam przerobioną w ubiegłym roku, wszystkie sciagniete przez mnie gry chodza idealnie tylko z hitmanem mam problem.
    nagrywalem krok po kroku jak opisane w poradniku i caly czas wyskakuje mi komunikat ze aby grac potrzebna jest aktualizacja.
    Co mam zaktualizowac, ale tak aby nie stracic przeróbki?
    z gory dziekuje za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    z tego co wiadome masz LT+ 2.0 więc nie stracisz przeróbki.

4. yarek2908

yarek2908 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    szcerze to nie mam pojecia jaka mam przerobke ale cos mi sie tak kojarzy jakby to bylo 2.0
    na pewno chodza takie gry jak: driver san francisco, assasin creed revelations czy battelfield 3.
    w takim razie co musialbym wgrac?

Wczytywanie...

Poleć forum