1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hitman: Absolution

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garibaldi, Kwiecień 23, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. garibaldi

garibaldi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Czy ktokolwiek z nas Graczy nie kojarzy postaci łysego zabójcy? Nie sądzę, na przestrzeni lat seria Hitman wyrobiła sobie taką renomę, że zna ją prawie każdy, kto kiedykolwiek chociaż odrobinę interesował się grami video. W sieci już od dłuższego czasu krążą plotki na temat nowej odsłony tej serii, dopiero jednak teraz mamy pewien konkrety „ślad” w tej sprawie.

Square Enix zarejestrowało nową domenę internetową, zastrzegając sobie tym sposobem prawo do nazwy Hitman: Absolution. Czyżby tak miała nazywać się piąta odsłona przygód Agenta 47? Co prawda nie jest to oficjalne potwierdzone, ale już teraz można być tego prawie pewnym. Mam nadzieję, że w najbliżej przyszłości IO Interactive wraz z Square-Enix ogłoszą w końcu oficjalnie, że trwają prace nad nową grą, zamykając tym sposobem pasmo plotek i niedomówień.

Hitman: Absolution

2. Lotnik421 Xbox One

3. YarOslaf

YarOslaf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krk
    Po skonczeniu Blood Money miałem ogromną ochote na więcej! Oby te doniesienia staly sie prawdziwe a sama gra ukazala swiatlo dzienne jak najszybciej! :)

4. pat792

pat792 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja również miałem ochotę na więcej. Poprzednie części miały tylko niektóre fajne misje (nie to co Blood Money). Ogólnie jeżeli zrobią podobną grę to warto ją kupić. Po za tym to chyba jedyna gra ego typu, która uczy myślenia.

5. protaktyn

protaktyn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    TAK! TAK! TAK! TAK! Na początku nie wiedziałem, że śmierć Hitmana była upozorowana i się popłakałem.. wszystkie części przeszedłem! Szybko, premiera, gogogogo.

6. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Jestem na 99% pewien, że nie zaprezentują tej gry na E3, bo narazie ten tytuł jest w fazie pomysłu. MOŻE na E3 2012. Tak czy siak najwcześniej pogramy w 2013. :)

7. lechuszusz

lechuszusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    A czy wszystkie gry muszą być wydawane po zapowiedzi na E3?

8. xboxslimfanboy

xboxslimfanboy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja tam czekam i moja slimka też heh

9. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Fajnie by było, jednak chciałbym żeby nie przekombinowali z pomysłami na fabułę.

10. Nikelski

Nikelski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  11. meelman

meelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Grałem w 2 części i grało się naprawdę spoko, ah te wykończenia i skradanie się ^^ No to zobaczymy co zaprezentują nam twórcy, miejmy nadzieje, żę będzie to na jakimś nowym silniku.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum