1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hitman Blood Money - problem z save'em

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Kisiel_i_Ciastka, Listopad 14, 2009.

1. Kisiel_i_Ciastka

Kisiel_i_Ciastka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chojna
    Ostatnio postanowiłem przypomnieć sobie klasyk i zabrałem się za ostatnią część Hitmana. Problem polega na tym że po zapisaniu gry i po wyjściu/wyłączeniu moje zapisy znikają... Zapisały się 2 pierwsze misje i w połowie 3 wyłączyłem gre. Następnego dnia musiałem od nowa przechodzić 2 misje aby odblokować dalszy ciąg gry. Nic nie daje to że zapisze sobie podczas misji bo nie mam jak tego wczytać... Dodam że gierke mam zainstalowaną na dysku. Wiem że tytuł jest stary ale nie miałem możliwości grania na konsoli. Dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. lagwa

lagwa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Save podczas misji można wykorzystać tylko podczas jej wykonywania. Potem się automatycznie kasuje. Trwałe są jedyne save między misjami

4. mr19inches

mr19inches Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Grałem w to jeszcze na PC i z tego co pamiętam to nie było możliwości zapisania gry w trakcie misji tylko po przejściu każdej kolejnej misji. Czyli musisz przy jednym posiedzeniu przejść całą misję i zapisać grę więc jeśli po przejściu drugiej misji dasz save to przy nastepnym włączeniu zaczniesz od trzeciej misji. Inaczej sie nie dało przynajmniej na PC więc sądzę że tu jest podobnie.

5. mr19inches

mr19inches Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Faktycznie teraz mi się przypomniało kolega ma rację. Da się zapisać w trakcie gry, ale po wyjściu z gry te sejvy przepadają i zostaja tylko te od początku misji. Czyli jest jak na PC.

Wczytywanie...

Poleć forum