1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hitman debiutuje 8 grudnia, ale w dniu premiery nie otrzymamy pełnej gry

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 9, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Square Enix zaprezentowało na E3 2015 nową opowieść z Agentem 47 w roli głównej. Tytuł zapowiada się na ciekawą produkcję, ale mogę śmiało przypuszczać, że nie wszyscy będą zainteresowani taką formą dystrybucji. Gra zostanie wydana w nietypowej formie.
    Zacznijmy od pozytywnych informacji – twórcy potwierdzili, że Hitman (2015) zadebiutuje na rynku 8 grudnia 2015 roku. Na początku zainteresowani gracze będą mogli skusić się wyłącznie na cyfrowe wersje produkcji, a tytuł trafi na PlayStation Store, Xbox Live oraz Steam.

Jednak w dniu premiery nie otrzymamy pełnej gry. Autorzy zdecydowali się wydać „spory kawałek kodu”, który następnie będzie rozbudowywany licznymi aktualizacjami.

Nie będzie to jednak Wczesny Dostęp, ponieważ wydana produkcja będzie w pełni sprawna, bez wielkich bugów, ale po prostu nie otrzymamy wszystkich misji. Deweloperzy uciekają również od określenia ich gry jako „epizodyczna opowieść”, ponieważ w takim przypadku gracze kupują wybrane odcinki, a tutaj otrzymamy zdecydowanie więcej atrakcji.

Przedstawiciele IO Interactive podkreślają, że płacąc standardową cenę gry w zależności od regionu (u nas pewnie 249/269 zł) otrzymamy pełną pozycję. Bez mikrotransakcji, czy też płatnych rozszerzeń. Wszystkie dodatki będą dostępne za darmo.

Gra w 2016 roku – pewnie po przygotowaniu wszystkich dodatków – trafi również do pudełek, ale na dzień dzisiejszy trudno sprecyzować tę datę.

Co Wy na to? Od pierwszych informacji o tym projekcie miałem wrażenie, że w tym przypadku otrzymamy zbiór misji, a całość zostanie połączona rankingami i sieciowymi elementami. Wiele na to wskazuje, że moje obawy się potwierdziły i 8 grudnia otrzymamy tylko część zadań.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Żal.. zaraz będzie premiera gry na której otrzymamy 1/5 gry.. Czyżby to przypominało serię gier od
    Telltale Games

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Misje będą przyblokowane, dobrze że nie trzeba będzie płacić za nie.
    PS. TellTale Games wydaje sam crap... To studio wgl nie powinno istnieć.

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Może to ma być na zasadzie damy początek gry a za zarobione pieniądze ja dokończymy ;)

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1264
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Stanowczo nie! Co to ma być do jasnej ciasnej ? Wycinanie gry i sprzedawanie w DLC, sprzedawanie wczesnego dostępu a teraz sprzedawanie % gry i dorzucanie kolejnych misji ? Czyli co dopóki się sprzedaje to robimy chłopaki a jak sprzedaż zmaleje to kończymy zabawę.

Gdyby to nazwali Hitman Online i dorzucali kolejne imisję co miesiąc to by można było przymknąć oko, ale tutaj chcą po prostu kasę w połowie tworzenie gry. Co już preordery to za mało ?

7. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Sam jesteś crap. The Walking Dead było niezłe fabularnie.

8. Sebsky

Sebsky Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A już myślałem, że dodam tego Hitmana do gier "must have". Po przeczytaniu tego newsa to na taką produkcję nawet bym nie pierdnął.

9. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Może kupię, ale... jak wyjdzie całość. Sklejane, nie dzięki.

10. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Ja poczekam aż gra wyjdzie kompletna już w pudełku. Myślę ,że specjalnie to robią przeciw sprzedaży wtórnej ale żeby im się to nie odbiło czkawką :) Absolution bardzo mi podszedł to i tu pewnie się nie zawiodę

11. migot

migot Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jesli bd pelno debili ktorzy zamowia ten shit na premiere to zaraz i inni tak zrobia szkoda slow bo rece opadaj co za czasy tesknie za kardridzami -,-

12. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tego się spodziewałem od zapowiedzi.
    Osoby, które narzekały na Absolution mogą być z siebie dumne, że doprowadziły do decyzji wydawcy, że gra będzie wykastrowana do kontraktów.
    Wysłano z Nokia Lumia 920

Wczytywanie...

Poleć forum