1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Hitman jest „w pełni epizodyczną grą AAA” - twórcy pozwolą kupować pojedyncze miejscówki

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 14, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W ostatnim czasie nie otrzymywaliśmy pozytywnych informacji dotyczących Hitman (2016), ale twórcy właśnie opublikowali oficjalną wiadomość, która pozwala graczom szykować się na pociętą w kawałkach produkcję. Studio nie zamierza zmienić planów i w dniu premiery otrzymamy tylko jedną lokację.

IO Interactive właśnie wydało oficjalną wiadomość dotyczącą wydania Hitman (2016). Gra zadebiutuje 11 marca na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. W dniu premiery zainteresowani gracze otrzymają prolog oraz lokację umiejscowioną w Paryżu. Firma nie zmieniła planów i zamierza w kolejnych miesiącach wrzucać kolejne miejscówki:

• Włochy – kwiecień
    • Maroko – maj
    • Tajlandia
    • Stany Zjednoczone
    • Japonia
    Sezon zakończy się w Kraju Kwitnącej Wiśni i twórcy zapowiadają cotygodniowe turnieje oraz przygotowywanie dodatkowej zawartości w comiesięcznych aktualizacjach.

Gra w ostatnim czasie zniknęła z PlayStation Store, ponieważ firma zdecydowała się zaoferować „w pełni epizodyczną” formę wydania Hitman (2016). W tej sytuacji gracze mogą za 15 dolarów (około 60 zł) nabyć miejscówkę w Paryżu, a następnie za 10 dolarów (około 40 zł) kupować poszczególne lokacje.

Jeśli jednak nie zamierzacie się bawić w małe płatności, to otrzymacie możliwość kupienia projektu w pełnej cenie – za 60 dolarów (około 240 zł) otrzymacie dostęp do wszystkich misji oraz każdej dodatkowej zawartości, która zostanie przygotowana przez IO Interactive.

W ostatecznym rozrachunku – końcówka 2016 roku – Hitman (2016) trafi do pudełek. Otrzymaliśmy również zapewnienie, że gracze na PlayStation 4 otrzymają dostęp do 6 dodatkowych kontraktów, a beta wystartuje w następujących terminach:

• 12 luty – PlayStation 4
    • 19 luty – PC
    Co sądzicie o tym pomyśle na Agenta 47?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Trick76

Trick76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    301
    Punkty za osiągnięcia:
    53
    Miasto:
    Opole
    Strzał w kolano. Nie kupuję takiego modelu dystrybucji / wydawania gier. Szkoda, bo poprzednia część była bardzo dobra. Ciekawe jak po premierze zareaguje rynek..czy będzie szał czy wręcz odwrotnie.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Gra nawet mnie nie interesuje. I nie mam zamiaru zaopatrywać się w to coś nawet jak będzie kosztować 50zł.. Niestety ta gra (jak dla mnie) jest przegrana. Najgorsza część (nie grałem ale forma dystrybucji sama mówi za siebie) Hitmana..

5. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    czyli wychodzi jakies 240 zł

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a co to za problem poczekac i kupic całość na płycie?? kto chce kupuje epizodycznie, kto nie czeka na całość, też mi problem...

7. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Spoilery ?

>>>>>>>>>>
    Niby forma kupowania epizodów różni się tylko o 5$ ale jednak osobiście wole poczekać na pełną grę i dopiero ja kupić.
    Eidos chyba za bardzo zainspirował się TeatleGames ale u niech to jest normą taki tryb dystrybucji i to chyba od zawsze. Myślę też że ta cała podstawka powinna być za darmo albo w ramach subskrypcji gold/ps+ jako demo skoro chcą wydawać gry jak TG.

8. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Moim zdaniem to taki model pasuje tylko i wyłącznie do takich gier jak The Walking Dead, Life is Strange itd. itp. Ale do gry w stylu Hitman!?

9. galaretka007

galaretka007 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak tylko się o tym dowiedziałem to zrobiłem facepalma... Naprawdę już im w głowach się przewraca z nudów...

wystukałem z mojego P8 Lite

Wczytywanie...

Poleć forum