1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hitman: Profession - poznaliśmy nazwę nowej części serii z łysym zabójcą?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez aker2, Grudzień 28, 2011.

1. aker2

aker2 Banned

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    POLAND

Od jakiegoś czasu wiemy, że powstaje kolejna – po Hitman Absolution – odsłona serii z łysym zabójcą, za którą odpowiedzialne jest nowoutworzone studio Square Enix w Montrealu. Najprawdopodobniej poznaliśmy nazwę gry – firma zarejestrowała bowiem nowy znak towarowy związany z cyklem.
    Europejski oddział Square Enix zarejestrował 22 grudnia w urzędzie patentowym nazwę Hitman: Profession. Najprawdopodobniej jest ona związana z nową grą z serii, choć niewykluczone, że firma szykuje także film lub komiks związany z nadchodzącym Hitman Absolution.

Niedawno Square Enix ujawniło, że w nowopowstałe studio firmy w Montrealu zajmie się zupełnie nową i szykowaną z myślą o next-genach produkcją z Agentem 47.

Źródło CdAction

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie dam sobie głowy obciąć czy ten sam news nie czytałem wczoraj na gryonline..

Co do Hitmana to mam nadzieję że nadchodząca wersja nie będzie Bublem.. jak ostatni Splinter Cell, który był dziwny.. Co do dalszych części Hitmana - życie pokaże.

Oby nadchodzący Hitman nie wypadł tylko dobrze na trailerach itp itd, a sama gra będzie żmudna.. (Tego się najbardziej boję..)

4. 87gelu87

87gelu87 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    moze najpierw niech wyjdzie hitman absolution a dopiero pozniej gadac o nowych rzeczach bo to sie robi chore... jeszcze jedna gra nie wyszla a juz jakies glupie gadanie o nastepnych czesciach..... niedlugo zaczna sie posty o gta 6 ...

5. Kuba5522

Kuba5522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Up-może najpierw przeczytaj temat-wyraźnie pisze w nim że to może być cokolwiek,a nie musi to być gra. Co do Absolution-po gameplayu jestem pozytywnie nastawiony,zobaczymy jak to wyjdzie.

6. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Póki co skupmy się na Absolution bo póki co wygląda nieźle.

7. dotykam sie

dotykam sie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    +1 po gameplayu mam pewne obawy, że nie będziemy mogli dowolnie wybierać sposobu zabicia celu, to byłby największy cios dla mnie.. i chyba dla serii.

8. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jak uproszczą Absolution (tak jak czwórkę) i będą chcieli robić jeszcze prostsze, kolejne części to GTFO z taką grą.

9. protaktyn

protaktyn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Najpierw chcę zobaczyć Absolution na mojej półce, później porozmawiamy o kolejnej części. Hitman na next-gen? Może być.

10. pablo55555

pablo55555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Najpierw to Microsoft musi wypuścić aktualizacje która naprawi grafikę po ostatniej aktualizacji . Dopiero wtedy zagram w Hitmana

11. dotykam sie

dotykam sie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Sounds like a foch :p

Najpierw niech M$yf wypuści nową konsole bo stara przedpotopowa..

Wczytywanie...

Poleć forum