1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hitman Rozgrzeszenia pytanie.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez jaca97g, Lipiec 5, 2013.

1. jaca97g

jaca97g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,mam pytanie.Mam zamiar zakupić grę Hitman Rozgrzeszenie,ale jest mało ofert z Polską wersją.Czy jest to tak ja w przypadku Max Payne 3,że pobiera się napisy i dubbing?? I kolejne pytanie,przy zakupie w Angielskiej wersji mogę ustawić napisy po Polsku czy nie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie, albo wersja angielska tylko po ang, albo wersja tylko po polsku do ktorej mozna pobrac angielski jezyk majac konto zarejestrowane na Wielka Brytanie

Wczytywanie...

Poleć forum