1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hitman w odcinkach to dopiero początek. Scenarzysta zdradza plany ambitnej fabuły

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 6, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Nie liczcie na powrót Agenta 47 w standardowym wydaniu. Twórcy mają wielkie plany na poprowadzenie przygód Łysola w odcinkowej formie. Scenarzysta zapowiedział, że pierwszy sezon to dopiero początek.

W marcu na rynku zadebiutował pierwszy odcinek Hitman (2016). Deweloperzy zdecydowali się podzielić historię na odcinki i w przeciągu następnych 2 miesięcy mamy otrzymać ostatni epizod pierwszego sezonu.

Główny scenarzysta pozycji – Michael Vogt – w rozmowie z dziennikarzem GameSpotu zdradził, że „pierwszy sezon jest pierwszym aktem w filmie”. Twórcy postanowili przygotować bardzo ambitną fabułę, która zostanie rozciągnięta na kilka sezonów.

Nie są to dobre informacje dla sympatyków starego Hitmana, bo przez najbliższe miesiące nie powinniśmy nawet usłyszeć o normalnej rozgrywce. Pewnie na początku przyszłego roku zostanie zapowiedziany drugi sezon… A później kolejny.

2. Lotnik421 Xbox One

3. włatca_trawnikuf

włatca_trawnikuf Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Witaj w krainie gdzie Syryjczyk ginie
    Szczerze to kupiłem ta grę w preoredrze z sympatii do poprzednich odsłon ale prawda jest taka że po pierwszym epizodzie gra mnie do siebie zniechecila a dlaczego?
    Przeszedłem pierwszy odcinek i chciałem więcej ale niestety musiałem czekać ponad miesiąc i po prostu zapał do gry minął.
    Z chęcią bym udostępnił komuś zaufanego swój profil w zamian za inna grę bo ten hitman już na pewno mnie nie wciagnie

Wysłane z mojego WC przy użyciu gołębia pocztowego.

4. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    a ja poczekam na wydanie calego seoznu na poczaku roku ma byc i sobie zobacze

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a mnie się podoba ta forma, siadam na pare godzin i mam skończoną jedną część i mogę grać w coś innego

Wczytywanie...

Poleć forum