1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hitman wraca do kin

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Czerwiec 25, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Eidos razem z 20th Century Fox próbują wycisnąć jak najwięcej z jednej z najbardziej znanych marek tej pierwszej firmy. Na ekrany kin trafi w niedalekiej przyszłości druga część filmu opartego na serii gier Hitman.

20th Century Fox ogłosiło, że scenariusz do kontynuacji filmu, bazującego na jednej z popularniejszych gier komputerowych, napisze młody i uznany scenarzysta Kyle Ward. Jest to znana postać w Hollywood, a w swoim dorobku ma już między innymi pracę nad innym scenariuszem bazującym na grze wideo – przygotował skrypt filmu Kane & Lynch dla wytwórni Lionsgate, który powinien zadebiutować w amerykańskich kinach jeszcze w tym roku.

Pierwsza cześć filmowego Hitmana miała swoją premierę dwa lata temu. Obraz, który został wyreżyserowany przez Xaviera Gensa, spotkał się raczej z chłodnym przyjęciem publiczności. Film krytykowano głównie za zupełny brak klimatu znanego z serii gier. Wielu fanom gry nie spodobał się również Timothy Olyphant w roli tytułowego Agenta 47. Mimo to produkcja sprzedała się dość dobrze – zarobiła ponad 100 milionów dolarów z samych projekcji kinowych, a trzeba do tego doliczyć jeszcze przychody ze sprzedaży kopii DVD oraz praw telewizyjnych.

Wpływy z marki Hitman to jednak przede wszystkim dochody związane z serią gier – do tej pory na rynku pokazały się cztery części przygód Agenta 47 i łącznie sprzedały się w ilości ponad miliona kopii. Równolegle do filmu przygotowywana jest również piąta część gry. Pracuje nad nią duńskie studio IO Interactive, a premiera nastąpi prawdopodobnie w 2010 roku.

Hitman wraca do kin | Wiadomoœć 2009-06-25 07:59:26 | GRY-OnLine

2. Lotnik421 Xbox One

3. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Zamiast robić grę opartą na filmie ludzie tworzą film oparty na grze... Wreszcie jakaś odmiana :> . Trzymam kciuki aby zarówno film jak i gra były jak najlepsze.

4. NikoBarteq

NikoBarteq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Mam nadzieje że nie spier**** tego jak jedynki, co jak co hitman kojarzył mi się z cichym morderca a nie jakieś bieganiny po hotelu, wybuchy itp

5. Bandzioch

Bandzioch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Anywhere City
    Najbardziej oczekiwanym tytulem byl by film na podstawie Grand Theft Auto . Chyba najlepsza byla by fabula z gta 2 albo 3 bo reszta juz gdzies w niektorych filmach byla wpleciona . Ale panowie z R* powiedzieli ze nigdy filmu nie zrobia .Co do Hitmana to nawet fajnie bylo by go zobaczyc ponownie . CO do gier na podstawei filmow to niedlugo Gears of War z The Rock'iem .

6. glodos

glodos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie było jeszcze takiego filmu na podstawie gry, który nie przyniósłby zawodu, dlatego lepiej niech za GTA się nie biorą.

7. DeMoH

DeMoH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Dokładnie. Chociaż film Hitman moim zdaniem ogólnie był całkiem fajny, to z grą prawie nic wspólnego nie miał.

8. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pierwsza czesc byla calkiem fajna jako film, do gry duzo nie mial ale byl to dosc fajny film.

9. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Mnie też się film podobał, dobrze wiedzieć że gry są coraz chętniej ekranizowane.

10. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk
    Mi jako adaptacja gry najbardziej spodobał się Silent Hill. Mam też ogromny sentyment do pierwszego Mortal Kombat, film był w swoim czasie wielkim wydarzeniem a soundtracku uwielbiam słuchać do dziś (poniekąd dzięki niemu zacząłem słuchać ciężkiej muzyki). A co do ekranizacji GTA to nie wiem czemu ale oglądając Crank miałem wrażenie że to właśnie takie filmowe GTA, przynajmniej "duchowy spadkobierca".

11. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Dokładnie ten sam film (świetny zresztą) nasunął mi się na myśl jak przeczytałem o ekranizacji gta. Mimo wszystko nie warto robić filmów na podstawie niektórych gier, niosą one ze sobą wiele rozczarowania fanów.

Tak nawiasem mówiąc jest już od jakiegoś czasu crank 2. Trzeba by obejrzeć. ;d

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum