1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hitman

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 13, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Buhaj47

Buhaj47 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Z pozycji fana serii napiszę - jest bardzo dobrze. Na początku gry byłem trochę stłumiony jej "skromnością", ale przesiadłem się na nią bezpośrednio z Wiedźmina, więc to trudny test dla każdej gry. Miałem wątpliwości co do formatu odcinkowego, jednak w praniu nie okazuje się to złym pomysłem. Na każdej mapie jest kilkanaście osiągnięć do zdobycia, np. upozorowanie wypadku, wykonanie zadania tylko w garniturze, zlikwidowanie celu garotą, itp. Zdobycie ich wszystkich trochę zajmie.

O ile pierwsze dwie misje treningowe nie są jakoś szczególnie ekscytujące, to już misja w Paryżu daje pole do popisu - a może zacząłem się już przyzwyczajać do gry po Wiedźminie... Polecam grać z wyłączonymi instynktem, mapą, i wskaźnikami nad głowami przeciwników. Wtedy to prawdziwa zabawa w kotka i myszkę. Tym bardziej że AI daje radę - np. ochroniarze nie strzelają od razu, najpierw wypraszają gracza z danego terenu.

Nie grałem jeszcze kontraktów, jednak zakładam, że wydłużą grę - za pomocą RB można w trakcie misji ustalać sobie nowe cele.

Żeby nie było, nie jest to gra perfekcyjna - mimo dobrze pomyślanej mapy (i wcale nie tak wielkiej jak wskazywał hype), nie znajdziecie tu aż tylu nowości względem Blood Money + Absolution, to raczej ich miks. Chociaż z drugiej strony nie ma co zmieniać czegoś, co się sprawdza.

Dla fana - 8/10, dla reszty - 7/10 - jakkolwiek sensacyjnie by to nie brzmiało.

Ostatnia edycja: Marzec 15, 2016
  4. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Ja napiszę krótko bo buhaj już to dokładnie napisał.
    Dla mnie gra super,zakupiłem przedpremierowo i nie żałuję,mogliby jedynie dość może ze dwa epizody bo jeden to za mało i szybko idzie to przejść,potem robienie kontraktów to dla mnie flaki z olejem.Gra narazie jest trochę zbugowana,nie raz zdarzyło mi się rzucić czymś w gościa a on upadł a przedmio wisiał w powietrzu.
    Raz zdarzyło mi się wejść ze zwłokami na pake ciężarówki i musiałem zaczynać od zapisy bo się zbugowala gra.
    Mnóstwo motywów zabójstw,mi narazie brakuje akcji ze sniperka.
    Zobaczymy czym nas zaskoczy w następnym epizodzie:)

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1242
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie jestem fanem ale lubię tą serię i grałam w każdą cześć najbardziej podobała mi się z serii Cichy Zabójca(2) i Krwawa Forsa(4).
    Hitman 2016 jest naprawdę dobry ale ma kilka niedociągnięć.

Plusy:
    -Grafika
    -Wiele możliwości wykończenia celów

Minusy:
    -WYMAGANE STAŁE POŁĄCZENIE SIECIOWE!
    -AI które jest ślepe
    -Brak pierwszoosobowej kamery
    -Wyzwania/Kontrakty
    -Latające przedmioty
    -Statyczność przedmiotów świata
    -Gdy zlikwiduje żołnierza z karabinem i przebiorę siew niego a następnie podniosę karabin to automatycznie jestem wrogiem wszystkich
    -W kontraktach nie ma opcji zapisywania choć mogą być bardziej złożone od misji fabularnych
    -Szkoda ze postrzelony przeciwnik wstaje i ma jedynie mniej HP a nie np. kuleje postrzelony w nogę itd.

Największym diabelstwem jest wymagane ciągłe połączenie sieciowe, mało tego gdy się zerwie nie dostaniemy punktów ani podsumowania misji no to już jest sku%$%$two a gdy chcemy zagrać a aktualnie serwery są wyłączone to nawet nie odpalimy misji.

Co do AI to koleś stoi na tarasie i się patrzy jak idę gzymsem i nic ma to w d., gdy weźmiemy jakiś przedmiot np. brechę to nagle jesteśmy niewiadomą jakim mordercom no bez przesady przecież nic ją nie zrobiłem tylko ją podniosłem, innym razem wsypuje trutkę na szczury do kieliszka patrzą się na mnie ludzie i nikt nic nie reaguje. Gdy kogoś zabije i wskoczę do np. toalety i schowam się w szafie to koleś stoi z wycelowana bronią we mnie krzyczy że to widział że mam się poddać ale mija dłuższa chwila i on sobie wychodzi.

Co do kontraktów uważam je za minus bo to po prostu sztuczne przeciąganie gry, ja lubię odkrywać lokację mieć ten dreszczyk że nie wiem wszystkiego a tutaj robiąc kontrakt ciągle na tej samej lokacji staje się to nudne.

Oceny nie ma co dawać go gra nie jest skończona.

Ostatnia edycja: Kwiecień 22, 2016
  6. Ptakuwzl

Ptakuwzl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znakomita gra, szkoda tylko, że podzielona na odcinki. Po przejściu epizodu i misji pobocznych jest apetyt na więcej przez co potem "leży" nie używana przez jakiś czas.

Wczytywanie...

Poleć forum