1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Horda 2.0 na nowym zwiastunie Gears of War 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez razor7, Sierpień 2, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak przystało na zwieńczenie legendarnej już trylogii, w Gears of War 3 znajdzie się miejsce dla bardziej rozbudowanego i dopieszczonego trybu Hordy. Zobaczcie go na nowym zwiastunie, w którym w tle przygrywają ciężkie riffy kapeli Body Count.

Podczas konferencji Microsoftu raper Ice T obiecał, że jego zespół Body Count zostanie reaktywowany na potrzeby stworzenia muzyki do trybu hordy w Gears of War 3. Słowa dotrzymał, bo znajomo brzmice riffy i dźwięki można usłyszeć w najnowszym zwiastunie trzeciej części serii Epic Games.

Bardzo ciekawie zapowiada się też sam tryb Hordy, tym razem dumnie obdarzony numerkiem 2.0. W jego skład wejdzie teraz przemyślany tryb ekonomiczny, w którym gracze za zdobyte pieniądze będą mogli ustawiać fortyfikacje i kupować rozmaite ulepszenia.

No i do tego wszystkiego dojdzie oczywiście jak zwykle świetny multiplayer. Nie wiem jak Wy, ale ja na trzecie Gearsy czekam jak na zbawienie. Wrześniowa premiera już coraz bliżej, a ja specjalnie na tę okazję odkurzyłem swojego Xboksa i zaopatrzyłem się w zdrapkę stanowiącą przepustkę do świata wirtualnych zmagań.

Źródło: •• Horda 2.0 na nowym zwiastunie Gears of War 3

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    GOW < GOW 2 < GOW 3 gierka będzie świetna , mam nadzieje że dadzą długą kampanie z masą siekania

4. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wygląda naprawdę super, nie mogę się doczekać jak odpalę GOW3. Najbardziej spodobał mi się potwór z 1:14, przypomina bardzo pewne muskularne stworzenie z GOW1. Chciałbym też, aby co dziesięć fal mielibyśmy przyjemność zawalczenia z jakimś wielkim bosem, jak na przykład (nie grałeś w GOW2 nie wchodź)
    wielka ryba, czy też Brumak albo Skorge
    W hordzie najbardziej bolała mnie walka z małymi wypierdkami, na początku oko cieszyły Boomery, ale potem się one zwyczajnie znudziły.
    Nie mnie jednak - we wrześniu szykuję się kawał hardkorowego grania.

5. lumpek933

lumpek933 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    berserker powrócił i to w hordzie ^^ ... strasznie nie mogę się tej gry doczekać

6. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    No zapowiada się super hicior ;) Nie mogę się doczekać co-op'a we 4 ;]

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Horde w GoW2 przeszedłem około 10 razy, zawsze jest z tym świetna zabawa :D mam nadzieję, że na te wielkie potwory będą jakieś wielkie pukawki..., bo nawalac z Lancera czy innego tam karabinku to trochę lipa

8. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    grałem w GoW2 i nie wciągneła mnie ta gra i raczej GoW 3 nie kupię. Ale gra wygląda na prawdę świetnie

9. rubensk

rubensk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    no ja jako fan tej seri nie umiem sie doczekac 3 czesci kupie napewno oryginal chociaz mam juz okazje dzisiaj zagraz na j-tagu w bete ale co to za przyjemnosc! elo

10. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Wielka gra i obowiązkowy tytuł dla posiadacza Xboxa. Liczę na jeszcze bardziej dynamiczną , dramatyczną i epicką przygodę. Będzie super!

11. RaF20B

RaF20B Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Opole
    @razor7
    Dzięki bardzo za to że dodałeś tego posta.
    A co do Gears of War 3 zapowiada się fenomenalnie,ciesze się że twórcy przyłożyli się bardziej do trybu multi,mam również nadzieje że w końcu skończy się te długie czekanie na wyszukanie meczu.

12. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    GoW grałem tylko na PC, nie przeszedlem całej bo sprzęt nie pozwolił.
    GoW 2 przeszedłem, grałem trochę na multi i hordę, ale jakoś do tej gry nie przywiązywałem dużej uwagi, jednak na GoW 3 tak się napaliłem, że odrzucam wszelkie CODy, BFy i będę ciupał tylko w to. Kandydat do gry roku, z epicką kampanią, świetną oprawą audiowizualną + genialne tryby multiplayer. Totalna jazda bez kompromisów ;]

P.S: Jak przez tą grę nie przygotuję się do matury, tak jak bym tego sobie życzył, to Cliff ma przeje.... :D :D

13. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    Już widzę te zarwane nocki ^^
    Jak na razie mam odpoczynek od seri Gears of war bo ostatnio ostro przeginałem ^^

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum