1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Horizon - pare pytan.

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez Enz0, Grudzień 5, 2012.

1. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    A wiec tak postawilem sobie cel ze wbije calaka z horajzona i lapie sie za 4. Myslalem ze bedzie to latwiejsze a tu bah. Pierwsze pytanie czy osiagniecie za ukonczenie 10-25 wyscigow mozna zaliczyc przez granie w kotka i myszke itp. ( czyli playground ) ?, na zwyklych wyscigach gra samo bydlo ktore nie potrafi grac w ta gre tylko potrafi zrobic sobie woz na maksa pedzic 400 prosto w ciebie zeby cie wbic w barierki porazka ... . Osiagniecie z wyzwaniami online, w ogole nie rozumiem o co chodzi ?. Online'owe challenge sa tylko za zbijanie w trybie zakazonego i krola bodajze. I to jest to ?. Potrzebuje tez pomocy zeby ktos kupil moj vinyl tak szybko jak zrobie i wystawie napisze tu wszystkie dane, kupisz moj ? ja kupie twoj wymiana acziwa. I jeszcze osiagniecie " Zemsta " - pokonaj rywali w 10 zawodach. Nie rozumiem o co chodzi ale chyba o to ze po wygranych zawodach wyswietla mi sie czy chce pobic czyis czas za KR to jest to ?.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jacekk

Jacekk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Playground nie jest liczone do wyścigów.
    Niestety przez to że nie ma uszkodzeń mechanicznych, wyścigi wyglądają jak destruction derby.
    Dodaj byle jakie malowanie za 1000KR to kupie od ciebie, a ty kupisz ode mnie. Wyzwania online tez możemy zrobić razem.

Tu jest co i jak najłatwiej zrobić

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  4. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Nie ma sprawy zaraz ide skolowac golda na 48h i mozna robic tylko czy musimy robic z filmikiem te drogi ? bo jak tak to ja odpadam ... I jeszcze pytanko czy wyscigi licza sie '' pure skill '' gdzie gra z gory daje nam woz i trase.

Edit.

Juz wszystko wiem, potrzbuje czlowieka na te co-op wyzwania ktory ma dostep do filmiku z yt badz potrafi to zrobic i headsetem ; ).

GT : Sir Dejv

Wczytywanie...

Poleć forum