1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Horizon USB Tool Bezpieczny?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marecki89, Wrzesień 28, 2014.

1. marecki89

marecki89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Opole
    Witam,
    Mam pytanie poniewż nie mogłem znaleść konkretnej odpowiedzi na moje pytanie postanowiłem zapytać :) tak więc co do programu Horizon USB Tool,chciałem powrzucać sobie pare motywów,usunąć osiągnięcia gier w jakie już nie gram,bez żadnych modyfikacji save'ow,czy avatara,mam konto Live i nie przerobiona oryginalną konsole i boję się że dostane bana za grzebanie w profilu i modifikacje,czy takie zabiegi są bezpieczne? W jakim stopniu moge sobie pozwolic na modyfikacje? z góry dziękuję za odpowiedż

Pozdrawiam Marecki :)

Wczytywanie...

Poleć forum