1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

How to: Jak podłączyć X360 pod matryce laptopa.

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez kajdzioch90, Marzec 3, 2009.

1. kajdzioch90

kajdzioch90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pińczów
    Szukałem i szukałem, znaleźć odpowiedzi nie mogłem. Poratował mnie youtube, zupełnie przypadkowo.

YouTube - How to Use Your Laptop Screen as a Gaming Display.

Potrzebne jest urządzenie Video Grabber, takie jak np. to:
    Video Grabber EASY CAP VISTA,XP+VIDEO STUDIO 10 (561947418) - Aukcje internetowe Allegro

Proszę, nie piszcie, że to niepotrzebne, że rozdzielczości się nie ustawi itd. Jakość jest na pewno lepsza niż na starym telewizorze z "dupką". Na samych googlach widziałem wielu ludzi, którzy chcieli w taki sposób podłączyć konsolę, ale ludzie pisali, że jest to niemożliwe. :)
    Jeśli komuś pomogłem, to miło. Jeśli oświeciłem, również. ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Dla mnie jest to nadal bez sensu. To urządzenie działa na zasadzie Tunera telewizyjnego, a o podłączaniu X'a najpierw pod tuner a potem tuner pod laptopa, było wiele razy. Nie polecam ci tego gdyż ma to wiele wad. Obraz prawdopodobnie będzie wyświetlany z opóźnieniem. No i rozdzielczość nie będzie zachwycająca. No ale jeśli jesteś zdesperowany i masz tv z dupką to możesz spróbować.

4. kajdzioch90

kajdzioch90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pińczów
    Mam tv z dupką. Jakość nie będzie w żaden sposób lepsza. No może obraz nieco wyraźniejszy z bliska, niż na tv. Ale: tv z dupką sobie schowam, żeby miejsca nie zajmował to raz. Opóźnienia nie ma, to dwa. Monitor i tak kupić zamierzam, to trzy. :)

Edit:
    Urządzenie i tak się przyda, coby na przykład nagrać gameplay'a, umieścić recenzję na youtube, whatever. Jak ktoś bloguje lub coś w tym stylu, urządzenie przydatne.

5. Hooker

Hooker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kalisz
    Mam ten sam grabber i nie jestem zadowolony. Strasznie mała rozdzielczość i niewyraźny obraz, o paskach na ekranie w czasie ruchu nie wspominając.

6. podobnoja

podobnoja Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    To nie ma sensu kupować grabbera?? Bo mam lapka acer 5739g i tv z **** i wlasnie chcialbym poprawic jakos gry

7. HerlokPL

HerlokPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
  8. Flesh

Flesh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polska
    czyli da się podłączyć x pod laptopa za pomocą tej karty Grabber czy jakiejś innej(jakieś innej firmy) bo bardzo by mi się przydało bo nie dość że mam TV z "dupką" to monitor mi jeszcze padł ;/ a tak na lapku bym sobie po grał. Są jakieś wyraźne różnice podczas gry np. jakość grafiki, dźwięk itp?

9. p0358

p0358 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Zmylił mnie tytuł... Myślałem, że to będzie poradnik jak podłączyć Xboksa pod matrycę laptopa, a tu autor wątku wyskakuje z EasyCapem...

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum