1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HTC TyTn II ideał, gwarancja, allegro.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Arkusz, Grudzień 24, 2009.

1. Arkusz

Arkusz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam dziś do zaoferowania MDA Vario III ? telefon w stanie idealnym (technicznym jak i wizualnym). Parametry telefonu, to :
    Informacje ogólne
    Wysokość 112 mm
    Szerokość 59 mm
    Waga 190 g
    Sieć HSDPA, GSM 850, GSM 900, GSM 1800, GSM 1900
    Data wprowadzenia lipiec 2007
    Grubość 19 mm
    Wyświetlacz
    Typ wyświetlacza TFT dotykowy
    Kolory 65K
    Szerokość 240 px
    Wysokość 320 px
    Funkcje/możliwości
    Typy dzwonków polifoniczne (72 kanały)
    MP3
    Typy wiadomości SMS, MMS,Email, IM
    System operacyjny Microsoft Windows Mobile 6.0 Professional
    Aparat 3.15 MP, 2048x1536px, autofocus, video
    Procesor Qualcomm MSM7200 400 Mhz
    port USB tak
    gry tak
    GPRS tak
    Bluetooth tak, 2.0
    EDGE tak
    Klawiatura QWERTY
    alarm wibracyjny tak
    3G HSDPA 3.6 Mbps
    Przeglądarka WAP 2.0/xHTML, HTML (PocketIE)
    wbudowany zestaw głośnomówiący
    Java MIDP 2.0
    Windows Media Player
    aplikacje Pocket Office (Word, Excel, Outlook)
    A-GPS
    GPS
    rozmowy video
    Pamięć :
    Telefony Ograniczone wielkością karty pamięci
    Połączenia Nieograniczone
    Karta pamięci microSD (TransFlash)
    Pamięć dodatkowa 128 MB RAM, 256 MB ROM
    Bateria
    Typ Li-Po 1350 mAh
    Czas rozmowy do 6 h
    Czas czuwania do 400 h

Jest to wersja MDA (inne nazwa to TyTn II) - bardzo rzadko spotykana. Gwarancja jeszcze do lutego 2010 (widoczna na zdjęciu). Telefon wygląda z przodu wręcz idealnie (mikro ryski), z ekranu dopiero co zdjąłem folie, aby pokazać, iż ekran ma 0 (słownie ZERO) rysek. Tył oceniam na 5. Jest rysa, widać ją pod światło, normalnie prawie wcale (pokazane na kilku zdjęciach) - zapomniałem się kiedyś i włożyłem po prostu klucze do kieszeni - z tego samego powodu małe ryski na brzegu i malutka koło aparatu - mniejsze niż przy - normalnym? użytkowaniu jak to każdy pisze na allegro. Dlaczego warto kupić u mnie? Z bardzo prostego powodu - wszystkie tanie HTC na allegro są sprowadzone z Anglii, mają wgrane inne ROM?y, nie mają gwarancji. Mój telefon został zakupiony w Polsce, ma gwarancję oraz NIGDY nie miał zmienianego oprogramowania (co jest równoznaczne z utratą gwarancji) - ba, nawet nie miał otwieranej tylnej klapki. Telefonik oczywiście bezawaryjny, czysta karta serwisowa.
    W skład zestawu wchodzą:
    Telefon + rysik
    Pokrowiec oryginalny od HTC
    Oryginalna ładowarka domowa i samochodowa HTC
    Nieużywane NIGDY słuchawki oryginalne HTC
    Oryginalny uchwyt samochodowy HTC
    Oryginalny kabel do przesyłu danych przez USB
    Płyta + licencja TomTom (niewidoczna na zdjęciach, dodam na życzenie zdjęcia)
    Karta gwarancyjna + dokumenty + pudełko (zewnętrzna warstwa troszkę zniszczona, środkowa idealna)
    Telefon posiada Simlock?a era ? kolejny plus ? gwarancja zachowana ;) Sam mam abonament w Play ? prosta karta turbosim za niecałe 10zł omija simlocka bez utraty gwarancji.
    Poniżej zamieszczam zdjęcia i zapraszam do kupna.

1. [​IMG]
    2. [​IMG]
    3. [​IMG]
    4. [​IMG]
    5. [​IMG]
    6. [​IMG]
    7. [​IMG]
    8. [​IMG]
    9. [​IMG]
    10.[​IMG]
    11.[​IMG]
    12.[​IMG]
    13.[​IMG] - Zdjęcie robione owym telefonem, więc jak widać szybka od aparatu nie jest porysowana i robi porządne zdjęcia :)

Cena jaka mnie interesuje to około 600zł. --- > MDA Vario III - idealny stan, gwarancja, dodatki (863971836) - Aukcje internetowe Allegro
    Pozdrawiam. Arkusz:DD

2. Lotnik421 Xbox One

3. Arkusz

Arkusz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podbijam - zapraszam do kupna.

Wczytywanie...

Poleć forum