1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Htc wildfire s orange

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Jarek8821, Sierpień 26, 2011.

1. Jarek8821

Jarek8821 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Witam! Mam pytanie czy ktos w ostatnim czasie kupil ten telefon z orange i czy posiadal simlock'a?

2. Lotnik421 Xbox One

3. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Naprawdę to jest różnie. Jeśli telefon ztyłu nie ma loga orange - bez sim locka. Jeśli ma logo - z sim lockiem. Najczęściej jest ta druga opcja.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Eee kumpel jakoś miesiąc temu kupował jakąś tam nokie (nie pamiętam jaką) i miała logo orange, a simlocka nie było. Przecież wg prawa żadna sieć nie może już nakładać simlocków na telefony... Kupowałem z plusa i też nie było (ale wiadomo plus to nie orange..)

A tak na marginesie odradzam tego HTC wildfire. Komórka porażka. Lepiej wybierz coś innego..

5. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Z tym orange jest naprawdę różnie, spotkałem się z samsungiem wave s8500 kupionego 12 sierpnia w orange i faktycznie miał sim locka, jednakże blokada dotyczyła tylko braku możliwości uruchomienia telefonu z inną kartą sim.

6. Jarek8821

Jarek8821 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Tomsi pewnie mowisz o zwyklej wersji wildfire.. Zamówiłem HTC Wildfire S bo naczytalem sie ze jego poprzednik wildfire miał bardzo niską rozdzielczosc i zle sie przegladalo strony internetowe.. Sprzedajacy zapewniał mnie ze telefon nie ma zadnego loga orange z tylu na klapce jak i menu i nie posiada simlocka:)

Wczytywanie...

Poleć forum