1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

http://allegro.pl/item827276298_xbox_360_premium_60_gb_okazja.html

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kociamber, Listopad 26, 2009.

1. kociamber

kociamber Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam Tak jak w temacie Mam do sprzedania xbox 360 wersja premium 60gb kupiony 03-12-2008r(data produkcji 13-09-2008) czyli posiada jeszcze gwarancje na kontroler i inne dodatki oraz konsole z tego co wiem to jeszcze 2 lata na błędy RROD. Konsola używana nie dużo razy. Nie znam sie na niej lecz wydaje mi sie że jest w bdb stanie nie zacina się,płytki chodzą płynnie, bez żadnych ixtrem czy innych badziewi które tylko pogorszają i narażają na naprawę konsole. Konsola oczywiście posiada wejście HDMI :p:p W skład zestawu wchodzi : Konsola Xbox 360 premium 60gb pad biały(używany) jeśli cena będzie satysfakcjonująca dołożę 2 nowy biały pad od M$ :) 2 gry (WWE Legends of Wrestlemania i Burnout Paradise) Headset używany maks 5 razy..... Okablowanie Paragon na podstawie którego jest gwarancja Jakieś instrukcje i inne pierdoły. :) Więcej informacji na gg : 9439277 lub kom 725646383 Real foto : Picasa Web Albums - Kacper.Lukaszczyk - xbox

Poleć forum