1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

http://allegro.pl/show_item.php?item=808083116

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gala, Listopad 5, 2009.

1. gala

gala Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    XBOX 360 elite stan bdb (808083116) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. livingfear

livingfear Guest

Nie ma dysku Twardego?,co ta za elite Z karta pamięci 256 MB za 999zł?
    W dodatku masz zero kementarzy,na allegro nikt nie zaryzykuje dać taką kasę nie wiadomo komu(bez obrazy)
    ''wysyłane Paczka pocztowa ekonomiczna 30 zł?'',(chyba żart?)w dodatku wplata na konto z góry.NO,NO cenisz się Gala.

4. Damoo94

Damoo94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cena wygórowana ... nikt Ci tyle nie da

5. gala

gala Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    nie zbanowana przerobiona ix1.6
    okolo 40gier do tego(sam koszt plytek) a 0 komentarzy bo zawsze kupowalem przez kumpla konto i dopiero sobie zalozylem nie chcesz nie kupuj a nie nabijaj sobie posty przez dodawanie durnych komentarzy!!!

6. gala

gala Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    a co do kosztu przesylki to nie orientuje sie ile oni tam biorą napisalem 30 bo mysle ze to max moze byc

7. livingfear

livingfear Guest

Domyślam się,że to do mnie skierowane było?,Nie interesuje mnie przez kogo kupowałeś wcześniej,interesują mnie fakty,a na allegro kazdy patrzy na komentarze i na opcje przesylki!!!,czy to Ci sie podoba czy nie.Ja wyrażam zdanie na temat oferty,która zamieściłeś na tym forum.Nie nabijam postów dziecko i nie są to durne komentarze,tylko zwiazane z ofertą kupna,którą zamieszczasz poprzez dodanie linka z oferta sprzedazy na Allegro.

8. gala

gala Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    rozumiem ze masz prawo wyrazic swoje zdanie ale człowieku zrozum ze ja jakis czas temu dalem za tego klocka sporo i chce zeby mi sie zwrócila czesc bo juz mnie nie cieszy gra mam inne zajecia a konsola siedzi i sie kurzy wiec chyba mam prawo wycenic swoj sprzet nie? a i nie wyskakuj do mnie z tekstem dziecko!

9. gala

gala Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    możliwosc dogadania sie poza allegro

10. gala

gala Banned

Polubienia: