1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Huawei Ascend P6- problem z Sim slot

Temat na forum 'Telefony i tablety' rozpoczęty przez miller11, Październik 27, 2013.

1. miller11

miller11 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sławno
    Witam.
    Dostałem własnie ten telefon w prezencie, jednak mam z nim problem. Nie wykrywa mojej karty SIM. Zaznacze że za 1 razem gdy ja wlozylem było w porzadku. Odbyłem 1 rozmowę i wysłałem smsa. Później kartę wyciągnąłem by zgrać wszystkie kontakty ze starego telefonu i od tej pory już nie czyta mi karty SIM. W czym tkwi problem? Kartę mam z Play. Czy wejście się jakimś sposobem spaliło, nie styka? Ile by kosztowała naprawę tej usterki. Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Anulka1995

Anulka1995 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam taki sam problem w p7.. Pomoze ktos?

4. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    A sprawdziliscie chociaz karte w innych telefonach?

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum