Hybryda strzelanki i wyścigów Calibre 10 Racing już wkrótce dostępna w wersji alfa

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Zanim Calibre 10 Racing Series zadebiutuje na Xboksie One, zostanie dokładnie przetestowane. Już w przyszłym tygodniu gra będzie dostępna na PC dzięki programowi Steam Early Access.


Calibre 10 Racing Series to duchowy następca arkadowej wyścigówki Harms Way. Jest to produkcja przeznaczona dla miłośników samochodów i zawrotnych prędkości. Zadanie nie polega jednak wyłącznie na ściganiu się – gracze mogą również strzelać do przeciwników, korzystając z rozstawionych na trasie wieżyczek. W grze może rywalizować ze sobą cztery dwuosobowe drużyny. Tylko jedna osoba w zespole może sterować wieżyczką. Trafienie rywala może być trudne, ale jeszcze trudniejsze może być unikanie nieprzyjacielskiego ognia. Kierowcy mogą jednak zbierać po drodze rozmaite bonusy (np. tymczasowe tarcze, uzupełnienie nitro czy ulepszenia wieżyczek), ale muszą unikać rozsianych na trasie debuffów.

Twórcy Calibre 10 Racing Series, Bongfish, przewidują, że testy wersji alfa potrwają około sześciu miesięcy. Dopiero po ich zakończeniu i wprowadzeniu wszystkich poprawek gra ukaże się na Xboksie One, zatem premiery możemy spodziewać się jesienią.​

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ExtremeSzem0

Użytkownik
Użytkownik
Lipa. Ja bym chciał zagrać w Split Second 2
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Słabo to widzę.. Zobaczymy jak dalej, jak na razie to trailer nie zachęcił mnie chociaż.

Ja z chęcią zagrałbym w Blur :)
 

Aizen30

Banned
Nic to nie wprowadza czemu znowu One? Wydaje się mega nudne i średnio ciekawe graficznie.
 

zawiejos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Co za crap. Nawet kijem tego nie ruszę.
 

Do góry Bottom