1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

I Am Alive bez edycji na PS3?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Milu, Sierpień 17, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    I Am Alive bez edycji na PS3? UPDATE: Jednak będzie

I Am Alive, nowy projekt Ubisoftu miał się ukazać początkowo jeszcze przed najbliższą Gwiazdką, jednak koniec końców gra pojawi się dopiero w przyszłym, a może i nawet w 2011 roku. To nie jedyny problem, z jakim boryka się ta produkcja…

I Am Alive zostało zapowiedziane na trzy platformy – peceta, Xboksa 360 i PlayStation 3. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie pewien szkopuł. Przy fiszce I Am Alive znajdującej się na oficjalnej stronie Ubisoftu na liście platform widnieją już tylko dwie pozycje: PC i X360. A gdzie PS3?

Czyżby Ubi zrezygnowało jednak z edycji gry na konsoli Sony? Jeśli tak, to dlaczego? Być może po raz kolejny jest to problem natury technicznej – nie od dziś wiadomo, że deweloperzy mają problemy z poradzeniem sobie z architekturą PlayStation 3 (ba, niektórzy porzucili już tę platformę). Jeśli dodamy tego, że i tak twórcy mają kłopoty ze stworzeniem I Am Alive (w pewnym momencie zmieniono nawet studio, które miało być odpowiedzialne za projekt), może to być całkiem sensowne wytłumaczenie.

Niewykluczone jednak, że Microsoft wpłynął w pewien sposób na włodarzy Ubisoftu zapewniając sobie wyłączność konsolową I Am Alive… tak, jak zrobił to w przypadku Splinter Cell: Conviction.

Czyżby Ubisoft i Miocrosoft zawarły strategiczne przymierze mające na celu osłabienie pozycji PlayStation 3? Tylko co miałby na tym ugrać Ubisoft?

Źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    I co? PS3 znów dostanie po dupie?

4. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    I tak oto Xbox rośnie w siłę a sony znowu opada :D

5. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Na to wygląda.I bardzo dobrze.Lubie czytać takie newsy.Dajcie mi więcej!!!!

6. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Szkoda mi trochę posiadaczy PS3 (tych normalnych a nie fanbojów ), Sony chyba olało sprawę z pomocą w produkcji gier na PS3 skoro wielu nie ma ochoty produkować dla nich gier. Sam niedługo mam zamiar kupić chlebak podczas premiery God of War (mam nadzieję, że będzie boundle pack) ale i tak będę kupował tylko excusivy.

7. zdzisiek664

zdzisiek664 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Czyli chyba była to po prostu pomyłka lub rzeczywiście jest coś na rzeczy ale Ubi na razie nie chce tego zdradzać.Pewnie dowiemy się, że nie będzie tej gry na PS3 np. na E32010. :)

9. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    UPDATE: A jednak, I Am Alive pojawi się na PlayStation 3. Jak wyjaśnił Ubisoft, lista platform na stronach firmy była błędna. Podstrona zniknęła na kilka minut z sieci, a gdy się ponownie pojawiła, błąd został naprawiony - wśród docelowych konsol znowu widnieje PS3. I z teorii spiskowych nici...

10. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża
    Nawet najlepsi programiści mają problemy z ps3, dlatego niektóre gry nie wychodzą na tą konsole.

11. Andrewww1991

Andrewww1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chrzanów
    biednemu zawsze wiatr w oczy:D
    to już mam kolejny argument dla kolegi który dalej się wacha co do platformy...;)

12. bibru

bibru V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    iława
    Powinieneś to napisać tak:
    I tak oto Xbox rośnie w siłę a PS3 znowu opada
    :p

Wczytywanie...