1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Arcade I Am Alive

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Hawok, Marzec 7, 2012.

1. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Nazwa:I Am Alive
    Rodzaj gry:akcji, TPP, postapokaliptyczne
    Data premiery w Polsce:brak planów wydania, światowa data premiery: 07 marca 2012
    Producent: Ubisoft Studios
    Wydawca: Ubisoft
    Wydawca PL: Brak
    Dodatkowe Kontrolery: Nie

Krótki opis
    Am Alive daje nam możliwość wcielenia się w postać mężczyzny, który posiadając jedynie pistolet i łuk oraz bardzo ograniczoną liczbę amunicji do nich, staje do walki o przetrwanie w świecie, w którym zaczyna rządzić zasada prymatu jednostki silniejszej. Ważniejszy od siły fizycznej jest spryt i umiejętność przewidywana kolejnych wydarzeń. Tytuł przybiera postać liniowej platformówki z elementami przygodówki. Poszukujemy także przedmiotów ułatwiających przeżycie, ponieważ za samopoczucie protagonisty odpowiadają dwa główne czynniki: kondycja i zdrowie. Dlatego też w trakcie penetrowania miast konieczne jest posiadanie różnych środków wzmacniających, jak na przykład napoje energetyczne czy inhalatory. Zdrowie podreperujemy tabletkami przeciwbólowymi lub apteczką.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony

2. Lotnik421 Xbox One

3. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    typowy przykład jak mozna hita zniszczyc...ciagłe przekłądanie premiery itd az w koncu wydanie tylko na Live..... widac ze gra jest nie skaczona chyba brakło im ochoty/funduszy? sporo błedów obszar ktory wyglada na cały dostepny niczym z Batmana naprawde ma pełno niewidzialnych blokad,wiec chcac nie chcac idziemy do danego miejsca po sznureczku wskazanym przez autorów a nie jak w Batmanie 100 pomysłow na dojscie...
    Szkoda czasu na ta gre... a naprawde zapowiadała sie zacnie

4. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
  5. GrayWolfX37

GrayWolfX37 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Myślałem że to będzie coś na styl.. powiedzmy '' innej wersji assasins creed ''. Jednak grając u kolegi trochę się zawiodłem :/ szczególnie dziwił mnie system walki i liniowość, zdawało mi się często tak, że każda walka jest już ustawiona, że jeżeli nie zrobię tak a nie inaczej to zginę , o czym się przekonałem podczas chyba drugiej walki , licząc od początku gry .

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Gierka niestety fajnie wyglądała na filmikach i na tym koniec.
    Walki z 2 przeciwnikami to jeszcze luz.. Lecz w późniejszych etapach gry dochodzi do 4-5 przeciwników, co robi się powoli denerwujące przez ten system walki. Nie rozumie po co producenci dali taki głupi aspekt jak uciekająca Stamina.. Strasznie to irytuje przy wspinaczkach. Denerwujące jest także zdrowie, które samo nie odnawia się powoli po pewnym czasie - a w grze znaleźć lekarstwo jest trudno bo w dużych odstępach od siebie występuje na mapie. Jak już mamy mało życia to nasz bohater rusza się jakby nie chciał, głos staje się rozmazany więc znacznie trudniej ocenić czy nie wykrył nas wróg, no i ten głupi ekran który staje się jakby zalany krwią co dodatkowo ogranicza nasze pole widzenia.

Tak samo głupio jest zrobione, iż ostatni checkpoint do którego wrócimy po śmierci nie jest tak skonstruowany że mamy Full energię. Grę musiałem zaczynać 2 razy bo za pierwszym razem oberwałem trochę i miałem 1/4 paska życia był checkpoint później zabili mnie daje, grę od checkpoint patrze 1/4 życia.. W tym momencie już miałem ochotę wyrzucić grę.

Ogólnie gra strasznie cieniutka, spodziewałem się lepszej gry i nie mam tu na myśli hiciora ale lepszej niż ta kaszanka.
    3/10

Niestety nie polecam.

7. seshe

seshe Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A już miałem ja brać,

Dzięki Chłopaki :) a jak gre polecicie w tym stylu?

Uaktualnienie:
    Konto było używane zza oceanem, później w Polsce i gry których nie idzie ściągnąć były kupione w usa.
    W każdym razie gdy osoba która jest właścicielem konta chce ponownie pobra gry to nie ma z tym problemu.
    Co mogę zrobić żeby zlikwidować ten problem?

Vpn? jakieś wyjaśnienia..nie jestem obeznany w tych tematach...

8. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
  9. borekgt

borekgt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Legnica
    sciagnolem co prawda tylko demo, a grala moja dziewczyna i mowi ze lipa

10. viktor

viktor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ruda Śląska
    też ściągnąłem dem, i powiem że zawidołem się na tej grze mogła byc lepsza.

Wczytywanie...

Poleć forum