1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

I-has 124b

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez toddlockwood, Luty 24, 2013.

1. toddlockwood

toddlockwood Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem, przerobiłem bardzo długo działało az płyty OMEGA przestały byc dobrymi płytami. Postanowilem wrocic do starych dobrych Verbatimów. Zrobiłem wszystko to co tu jest napisane ---->X360 - poprawne nagrywanie xgd3 (modyfikacja nagrywarki) • programosy.pl następnie postanowiłem wypalic płyte. Zaznaczylem Perform OPC i wypal na x4 (mam verby MKM 3). Naped zaczol wyc. wył sobie tak dosc długo az img burn uznał. ze nie potrafi go skalibrowac chyba i wywalił bład. Płyta do kosza. Wkładam następną płyte... i uwaga. Naped jej nie wykrywa. Naped nie wykrywa tez płyt omega. Co robić? ja własnie mam ochote wy*******c kompa przez okno. Prosze o porady.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    wykrywa jakies inne płyty filmy np??moze padła

4. toddlockwood

toddlockwood Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie wykrywa nic, dioda swieci na zielono i to wszystko.... pół godziny wtemu wszystko smigało
    w img burn napisane jest "Device not ready (Logical is in proces to becomig ready)

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum