1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

I need help ! :P

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez niko17, Kwiecień 7, 2012.

1. niko17

niko17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Wszystkich mam problem z nagraniem Gry Assasin Screed Revelation chodzi o to ze robie tak jak w poradniku

Może w kilu punktach pokażę co należy robić:

1. Przed wypaleniem gry trzeba sprawdzić obraz pobranej gry programem abgx360.

Ustawiamy opcje w programie jak na pierwszych pięciu screenach tutaj: ABGX tutorial
    i sprawdzamy plik iso z grą dwukrotnie. Przy drugim sprawdzeniu nie może być żadnych czerwonych napisów w logu bo gra nie będzie działać.

2. Gry wypalamy tylko na płytach Verbatim DVD+DL na innych płytkach gry nie będą działać. Należy to robić w programie ImgBurn.
    Po włączeniu ImgBurn przechodzimy w opcjach: Tools >>> Settings >>> Write >>> i zaznaczamy Perform OPC before write. Grę nagrywamy tylko z prędkością 4x
    za pomocą kupionej nagrywarki iHAS wskazując plik dvd z grą (nie iso).

To wszystko. Jak w swojej konsoli mamy wgrany najnowszy iXtreme 3.0, to gry będą działać.

zrobiłem tak jak tutaj jest napisane i O dziwo w końcu się nagrało (straciłem juz 6 płyt ) ale wkładam płytę do napędu i wyskakuje mi okno zebym przetarł płytę miękką szmatką ( płyta jest nowa Verbatim nie ma najmniejszej ryski) a i tak **** blada nie działa :( może tutaj jest ktoś kto może mi pomoc !! bo takowej pomocy potrzebuje po woli załamuje ręce bo już nie wiem co mam robić Tyle tych poradników brałem się za każdy ale to i tak nic nie daje posiadam nagrywarkę Lite-On iHAS124B, który został bezinwazyjnie przerobiony (crossflash) na droższy model Lite-On iHAS524B (zyskujemy opcje LabelTag + SmartErase).

Napęd posiada wgrany iXtreme Burner MAX dzięki czemu nagrywa bezbłędnie absolutnie wszystkie kopie zapasowe gier na Xboxa 360.

nie wiem jak co w pięć jestem amatorem i gdyby ktoś mnie pokierował było by super będę głosił dalej przekazane informacje obiecuje gdy spotkam takowego który tej pomocy będzie potrzebował :(
    Bo sam wiem jak to jest :(

EDIT:

Zippyshare.com - PROBLEM.png TUTAJ ZRZUT EKRANU Z ABGX360 GUI może tutaj tkwi problem ???? :(

-=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj. Warn.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
  4. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    a na pewno masz 3.0??

5. niko17

niko17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak Konsola jest przerobiona Lt.3.0 na pewno

6. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  7. niko17

niko17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagrałem jeszcze raz na innej nagrywarce i chodzi :) Dziękuje Pozdrawiam Wszystkich !:)) TEMAT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY

Wczytywanie...

Poleć forum