1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

I/O error przy nagrywaniu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Michalilov, Kwiecień 29, 2012.

1. Michalilov

Michalilov Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, postanowiłem pobrać grę (Skyrima) na laptopa, a nie na komputer- wydawało mi się że laptop ma dobry napęd ( laptop Asus K50IJ). Jednak gdy odpaliłem IMG Burna i zacząłem nagrywanie od razu (0% nagrywania) wyskoczył I/O error. Nie wiem jak to naprawić, używam płyt Verbatim 8x.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Laptopowe nagrywarki miewają problemy z płytami DVD+DL. Zalecam Tobie zakup zewnętrznej nagrywarki LiteON iHAS 124B, ponieważ:

a) dzięki niej, możesz śmiało nagrywać gry XGD3, które zajmują 8.7GB ( płytka DVD+DL ma pojemność 8.5GB ) na płytki DL,
    b) przy nagrywaniu zwykłą nagrywarką gry XGD3 nie możesz grać na nich na XBOX Live
    c) ...
    d) ...

Mógłbym wymieniać i wymieniać. Kup sobie tą nagrywarkę ( najlepiej na allegro ( koszt 70 - 80zł ), wgraj iXtremeBurnerMAX FW i nagrywaj do woli, najlepiej na Verbatimach ( najlepsza jakość ).

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli masz taką możliwość, to nagraj nagrywarką z komputera PC.

Wczytywanie...

Poleć forum