1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

I znowu temat o ładniejszej grafice na PC tym razem fifa 12

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Madrid.energy2000, Lipiec 11, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Madrid.energy2000

Madrid.energy2000 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To w czym rzecz? Pecetowa FIFA 12 jest po prostu ładniejsza niż jej konsolowy odpowiednik. I ta informacja pochodzi prosto od twórców. Na twitterowym profilu FIFABlog pojawił się taki oto wpis:

FIFA 12 na high-endowym pececie to magia.
    A David Rutter uzupełnia:
    Na pecetach możemy pozwolić sobie na wyższą rozdzielczość.

Niby można się było tego spodziewać, w końcu dzisiaj pecety stać na więcej niż konsole (i jako właściciel PlayStation 3 i Xboksa 360 mówię to z pełną odpowiedzialnością), więc wypadałoby, by pecetowa FIFA 12 wygląda nieco lepiej. Teraz możemy się tylko zastanawiać, jaki sprzęt jest potrzebny, aby móc cieszyć się niezłymi widokami. Teoretycznie wymagania sprzętowe już znamy, ale są niepokojąco niskie, więc raczej potrzeba mocniejszej maszynki.

A ja przyznam, że poważnie zastanawiam się, czy nie przesiąść się z FIFĄ na pecety. Skoro pod względem gameplayu ma być tak samo, a na dodatek ładniej, to po co przepłacać? Na tę chwilę przyzwyczajenie bierze górę i zostaję przy telewizorze. A jak jest u Was, też macie wątpliwości czy „zdrady” nie bierzecie nawet pod uwagę?

A jeżeli nie wierzycie w zapewnienia EA Sports, to my w przyszłym tygodniu będziemy ogrywać pecetową FIFĘ 12 i sprawdzimy czy ich słowa to prawda, czy tylko obiecanki.

by gamezilla.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jesters

Jesters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Co nie oznacza że na x360 będzie ta grafika słaba :)

4. termit92

termit92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Grafika na 360 słaba nie będzie, lecz ja po tym newsie fify więcej nie kupię. Ostatnia cześć już mnie zdenerwowała, a news, że twórcy postanowili zostawić konsole w tyle w porównaniu do PC utwierdził mnie w przekonaniu, że twórcy zaczynają coraz to bardziej olewać konsole. Ta gra byłą dla mnie wyznacznikiem wyższości gier sportowych konsolowych nad pecetami. Dla mnie mogą już nie robić wersji na konsolę, pozdrawiam.

5. topol92

topol92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja to kurcze jestem początkujący i gram na CRT. W grach mam często poszarpane krawędzie i mi smutno trochę ;< :)

6. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Porozmawiajmy o wyższości PC nad konsolami. Już nie mogę się doczekać kolejnej kłótni, w której jedna za stron stara się uzasadnić dlaczego wzięła gigantyczny kredyt na zakup PC, a druga ... ma wyje***e ;>. Let the battle begin !

ITT: Panowie (mówię tu do posiadaczy Xbox-a, PCtowcy mogą już przełączyć na chatroulette i zdjąć spodnie), kogo obchodzi jakość FIFY na Xbox'ie ? Tak naprawdę wersja konsolowa co roku jest co najmniej dobra, a fakt że jaskiniowcy dostana produkt o minimalnie lepszych parametrach świadczy tylko o niskiej sprzedaży na tym rynku. Można to wytłumaczyć tym że twórcy kłamią, lub optymalizacja programu dla osiągnięcia czegoś niezauważalnego na 42 calowych telewizorach jest nieopłacalna. Tak czy inaczej, alternatywa zawsze pozostaje PES ;).

7. Jesters

Jesters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie kupisz gry na xboxa tylko dlatego że PC będzie miało wyższą rozdzielczość ? Jestem pewny że ekipa robiąca FIFE na konsole postara się tak jak co roku :)

Po za tym wydaje mi się że ten news nie miał zamiaru odciągnąć graczy konsolowych od gry tylko przyciągnąć do niej pecetowców :D

8. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    Nie żeby mnie fifa obchodziła, ale jakiś czas temu jak mnie pamięć nie myli był news, że fifa12 ma być taka sama na każdej platformie. a tu takie coś :)

9. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    I co w tym dziwnego ?? Teraz każda gra na PC będzie lepsza od konsol, i to się nie zmieni do next genów.

10. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    'Dziennikarz' gamezilli zrobił z igły widły. EA Sports napisało tylko, że na nowiutkim komputerze z 2011 pozwolą sobie na wyższą rozdzielczość - to tyle.
    A dziennikarz już kręci hype, że FIFA 12 jest rzekomo o wiele ładniejsza od konsolowej. Bzdura.

11. radek1348

radek1348 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Ludzie, że będzie wyższa rozdziałka na PC to nie oznacza że będzie grafika lepsza, po prostu na PC będzie 1080p a na konsole 720p i tyle.

12. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Nie wiem jak to jest, ale w tych wszystkich porównaniach graficznych ja większych różnic nie widzę. Porównywałem Mafie 2, Crysisa 2 wszystkie nowe gry i większych różnic nie widzę. Grałem u kumpla w te gry i na prawdę jak dla mnie "tak kolosalnie lepszej grafiki " nie było na PC.

Chciałem modernizować komputer, ale jak widzę, że różnice są niewielkie to nie ma sensu abym wykładał pieniądze na kompa :) wyjdą nowe konsole to się człowiek zastanowi :)

13. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Tylko jak chodzi o grafikę konsole vs pc to nikt różnicy nie widzi, a x360 vs ps3 wtedy fanboyom załącza się sokoli wzrok i widzą milion detali na korzyść xboxa :D

FIFA na pc nie jest wymagająca i na średnim configu leci max, ale padzik to podstawa :)

14. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Ja nie mam z tym problemów ;) syndrom "fanboy" u mnie nie występuje :)

Ale chętnie posłucham opinii innych. Czy te różnice na korzyść PC są na prawdę tak kolosalne? powiedzcie mi na co ja mam patrzeć, może też zobaczę różnice ;)

15. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Włącz Shifta 2 na konsoli i Shifta 1 na max. na PC w 1080p. . Nawet tak leciwa gierka zjada drugą część. Co prawda w Fifie raczej mała różnica będzie ;)

16. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Też mam z tym dylemat na czym zagrać w FIFE 12, ale pod innym względem -> na PC będzie mnóstwo addonów od moderów, nowe stadiony, dźwięki, bandy, stroje, piłki to mnie kusi by zagrać na PC, na dodatek polskie zespoły bez oryginalnych koszulek.. moderzy szybko to zmienią dlatego wersja PC mnie interesuje

17. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    I co z tego że jest trochę słabsza grafika . Gramy sobie na xboxie za grosze kupiony ,gry tez większości mamy za grosze . Nie bawimy sie w patche i inne ****ze tylko czasami cos nam życie uprzykszy . Mi to wystarcza i nie muszę kupować za 2, 5 tys . komputer który za 2 lub 3 lata będzie śmieciem jak wyjdą nextgeny

18. Madrid.energy2000

Madrid.energy2000 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale to tylko rozdzielczośc :) detale pewnie pozsotaną te same tu i tu

19. Kazik321

Kazik321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    To jest chyba najważniejszy powód kupna wersji PC. Tak samo z PES'em - mody na prawdziwe zespoły itd.

20. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Jakoś tak dla mnie to wszystkie gry sportowe są domeną konsol , to tu jest ich magia gry na padzie ( tak wiem każdy pecetowiec ma dobrego pada i podłącza pc do tv...).
    Nie wiem czym się przejmować , gdzie my znajdziemy te różnice grając na kamerze telewizyjnej? To , że będzie 1080p i więcej jak ktoś chce , jest dostępne już od FIFY ...nie wiem pewnie od 06.
    Zresztą takie bajki , że wersja PC będzie taka sama jak konsolowa słyszymy od FIFY 08.

21. fazarro

fazarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jezeli grafika mialaby determinowac czy zagram w jakas gre czy nie
    to nigdy ni ekupilbym kosoli
    i gralbym max w 2 moze 3 tytuly na PC

ale nie o to chodzi przeciez

Wczytywanie...
Status Tematu: