1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

id Software: Jesteśmy za stałym dostępem do Internetu

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Hextor, Sierpień 11, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Fakt, że Blizzard wymagać będzie stałego dostępu do Internetu przy grze w Diablo III, nie wszystkim przypadł do gustu. Inni twórcy – np. id Software – popierają jednak Zamieć pełnym sercem.

Tim Willits, jeden z członków id, w rozmowie z Eurogamerem zauważa, że stałe połączenie z Internetem tylko pomoże graczom, a nie zaszkodzi. Twórca cieszy się również, że to właśnie Blizzard podjął taką decyzję, bo dzięki temu innym, mniejszym studiom łatwiej będzie wprowadzić podobny wymóg.

OK, Willits brzmi przekonująco, ale ja zdania nie zmienię - singiel to singiel, gram sam i wtedy Internet nie jest mi do niczego potrzebny. Nie dostanę łatki? No trudno, to mój problem, jakoś to przeżyję. A może twórcy zamiast zastanawiać się, jak szybciej wprowadzić aktualizację, zaczęliby po prostu robić lepsze, nie psujące się aż tak często gry?

Źródełko

Z jednej strony pomysł ciekawy, ale co z tymi którzy nie mają neta?

2. Lotnik421 Xbox One

3. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Jak na razie takie praktyki mają miejsce tylko na PC... i oby tak zostało, chociaż pewnie w następnej generacji konsol taki zabieg stanie się czymś normalnym. :(

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Było w Assassin's Creed 2, to tydzień po sporo legalnych graczy zaczęła używać programiku o magicznej nazwie OfflineServer, a chyba za miesiąc wyszedł crack ;) Więc na PC to nie problem żeby obejść hehe

@Down
    Owszem, a wprowadzając coś takiego bardzo często sami odpychają klientów, bo po co mam kupować i się męczyć, jak ściągnę z crackiem i gram do woli ;F

5. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Prawda Hextor, takie zabiegi niestety szkodzą normalnym graczom PC... korporacje zasłaniają się tym że to przeciwko piratom... dla mnie to idiotyzm i nie chcę tego widzieć na konsolach.

6. Firioth

Firioth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Piraty były są i będą. Wiadomo, duża część graczy po prostu piraci, ale ja znam większość ludzi, którzy ściągają grę potem pograją i jak przypada im do gustu to kupują oryginał. Faktycznie sami strzelają sobie w stopę. Patrząc na Polskę. Dużo jest miejsc gdzie ludzie jeszcze nie mają internetu (ja na przykład w tej chwili mogę mieć tylko radiowy bo innej opcji nie ma).

PS: Aż się zdziwiłem, że to nie ubisoft ;]

7. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Beznadziejne jest taki pomysł, po to jest singiel, by móc w niego grać bez dostępu do neta. Gdyby takie coś było wymagane w każdej grze to przy awarii xbl nikt by nie pograł.

8. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Jak co? Crack :D

Ogólnie nie wyobrażam sobie osoby, która ma PC/konsolę, na której gra i jednocześnie nie ma internetu. Teraz praktycznie każdy, kto ma komputer ma też internet.

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Debilny pomysł. Za chwilę wymuszą na graczach PC coś takiego jak Gold na XBL (coś ala.. w sensie tak by dodatkowo pociągnąć od graczy $$). I nie jest to powiedziane że każdy "musi" mieć internet. Ciekawe jak ktoś podczas podróży samochodem będzie chciał sobie na lapku zagrać we D3 to co wtedy? :)

PS. Neostrada rulez najlepszy internet i w ogóle.. <- żart dnia.

10. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    niestety ale niektorzy w naszym pieknym kraju nie moga sie doprosic o dostep do internetu. przy ac2 ludzie dla wygody sciagali cracki a teraz tez tak bedzie

11. mateq

mateq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland/Zambrów
    Oni po prostu utrudniają życie tym którzy grają na oryginałach, bo ludzie i tak wpadną na taki czy inny pomysł jak obejść zabezpieczenia i tyle.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum