1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Idealna kopia 1:1, która jest jak oryginał - możliwe ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez neoandrew, Grudzień 4, 2009.

1. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak sobie robiłem rundkę po google z nudów i utrafiłem na taki artykuł : Finally!! Software to play backup ps2/ps3/xbox360 games WITHOUT modchip!

Czy to jest w ogóle możliwe to co oni tam wypisują ? CO o tym sądzicie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dla mnie zwykly fake dla zwiekszenia popularnosci tego oto pana... jest to nie mozliwe to tak jak bys chcial grac w gry z ps3 na xbox'a! Nie wiem konsole na rynku sa od jakis 10-12 lat a dopiero jakis "swiezak" to wynajduje! NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE! Chociaz... pozyjemy zobaczymy ;)

4. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No to nie jest tak do końca, że grać w gry ps3 na xbox360, ty to w ogóle czytałeś ? Widać nie albo nie rozumiesz tekstu, a ten "świeżak" jest programistą i w tym i owym się orientuje, z resztą data tego info to listopad 2009.
    Jesteś chyba niezrównoważony psychicznie, piszesz nie nie, ale zaraz potem "pożyjemy zobaczymy" - jakieś rozdwojenie jaźni ? Sorry, ale taka odpowiedź na tak i nie to żadna odpowiedź.
    Może ktoś kompetentny to przeczytać i ocenić czy to mozę być prawda.

5. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Nie czytałem całego, ale z końca tekstu wnioskuje, że to wszystko polega na "przeniesieniu" z dema gry tych rzeczy, która zwykła nagrywarka nie skopiuje z oryginału. Nawet jeśli coś w tym jest, to dema gier na xbox'a to tylko pliki i można je wgrać bezpośrednio na dysk, nagrać na płytę lub pendrive i żadnego sprawdzania tam nie ma.

6. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Kompletna bzdura i totalny fake . Samo przegranie gry z oryginału , nawet idealna kopia 1:1 nie uruchomi się ani na PS3 ani na X360 , jak również na pozostałych konsolach ( PS2 , PS one czy xbox ) jakkolwiek i cokolwiek nie nakombiowało by się w plikach i opcjach nagrywania taka kopia gry nie ma szans na uruchomienie na niezmodyfikowanej ( nieprzerobionej ) w jakikolwiek sposób konsoli .

7. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Bzdura ;) Jakby to było możliwe to by było o tym głośno

Pozdro i kosz

Wczytywanie...

Poleć forum